Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Başkent Ankara’da Cumhuriyetin 94. Yıldönümü münasebetiyle verilen Cumhuriyet resepsiyonuna Gebzeli iş adamı Hasan Mete davetli olarak katıldı.  

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Cumhuriyet resepsiyonuna siyaset, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Binlerce davetlinin katılımıyla düzenlenen Cumhuriyet resepsiyonuna Cumhurbaşkanının davetlisi olarak katılan genç iş adamı Hasan Mete, hayır sever kimliğiylede tanınıyor.

Gebze bölgesinde demir ticaretiyle uğraşan genç ve başarılı iş adamı Hasan Mete’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Cumhuriyet resepsiyonuna katılması ve bölge iş adamlarını temsil etmesi kulislerde Mete’nin 2019 yılında yapılacak olan genel seçimlerde

Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Cumhuriyet resepsiyonuna katılması ve bölge iş adamlarını temsil etmesi kulislerde Mete’nin 2019 yılında yapılacak olan genel seçimlerde etkili rol alacağı şeklinde yorumlandı.