Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Ahmet Yeşil’in ziyaret ettiği Gebzeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Davut Nalbant, “Gebze'nin temsiliyeti noktasında büyük sıkıntı var” dedi

 
15 yıldır Gebze’de ticaret yapan MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Ahmet Yeşil, ilçede faal derneklerin başında gelen Gebzeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Davut Nalbant ve yönetimini ziyaret etti. 1 Kasım seçimleri öncesi Gebzelilerin sorunlarını Dernek Başkanı Davut Nalbanttan dinleyen vekil adayı Ahmet Yeşil, “Sandıkta verilecek cevapla Ankara’nın Gebze’yi nasıl görmediğini anlatılmalı” dedi.
 
GEBZE İL OLSA 4 VEKİL ÇIKARTIR
Mevcut iktidar AKP’nin Gebze’den aday göstermemesi şaşkınlık yarattığını belirten Gebzeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Davut Nalbant, ilçenin Ankara’da temsil edilememesinin büyük sıkıntı olduğunu söyledi. Nalbant, “Gebze’yi en iyi burada yaşayanlar bilir. Gebze’de büyük sıkıntılarımız var. Bu sıkıntıları Ankara’ya taşımalıyız. İl olsak en az 4 vekil çıkartacak bir il oluruz” şeklinde konuştu.
 
İLK DÖRT ADAYDAN ÜÇ’Ü GEBZELİ
Yeşil, “Ben bu ilçede hayatı öğrendim. Ticareti burada öğrendim. Ekmeğimi bu ilçeden kazandım. Ve bu ilçede vergi veriyorum. Gebze’ye ne katılmalı, sorunlar nasıl çözülür yakından biliyorum. Bu dönem MHP ilk 4 sırasından üçünü Gebze bölgesine ayırdı. Biz günübirlik değil her zaman Gebze’ye değer veren önemseyen siyasi parti olduk. Gebze’yi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğimizden kuşkunuz olmasın” cümleleri ile konuşmasına son verdi.