Kocaeli İnşaatçılar Müteahhitler Emlakçılar Derneği’nin olağan kurulu dernek merkezinde yapıldı. Tek liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Mehmet Zeki Gedikoğlu yeniden başkan seçildi.

Divan Başkanlığı’nı KİMEDER Gölcük Şube Başkanı Osman Kalkan’ın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Derneğin faaliyetlerini okuyan Zeki Gedikoğlu, daha sonra derneğin hedeflerini anlattı. Yeni yönetimle birlikte derneğin kurumsal bir yapıya kavuşacağını belirten Gedikoğlu, Kocaeli’de ses getirecek projelere imza atacaklarını söyledi.

Daha sonra gündemin diğer maddeleri okundu. Derneğin önceki yıllardaki faaliyetleri ibra edildikten sonra yeni yönetim kurulu oylamaya sunuldu. Tek liste olarak seçimlere giren Mehmet Zeki Gedikoğlu tekrar genel başkan seçildi.

KİMEDER’İN YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

ASİL:

M.Zeki Gedikoğlu, Kaşif Şahinkesen, Ali Özkan, Gönül Vursal, Deniz Kolo, Fatih Uyar, Fatih Semiz, Aydın Işık, Volkan Kara, Ayşe Güventürk ve Melikşah Tosun.

YEDEK:

Yüksel Yıldırım, Semih Gedikoğlu, Turgay Değirmenci, Hüseyin Demirci, Salih Işık, Onur Bildik, Ahmet Demir, Osman Aydın, Mehmet Sürücüoğlu, Nesrin Soydan ve Mustafa Demir.

DENETLEME KURULU:

ASİL:

Serkan Torun, Semra Özkan, Yavuz Ercan.

YEDEK:

Nebat Karakuş, Hidayet Ay, Ali İhsan Altınalan.