Gebze Teknik Üniversitesi rektörü Haluk Görgün bölgemizde sempati toplamaya devam ediyor. Görgün’ün Gebzespor hayranlığı ise takdire şayan karşılanıyor.

Samimi ve sıcakkanlı kişiliği ile bölgemizde sevilen bir isim haline gelen Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Haluk Görgün’ün spora bakış açısı ise oldukça olumlu. Özellikle geçtiğimiz sezon tanıştığı Gebzespor’a adeta “aşık” olan Görgün’ün yeni sezonda hiçbir maçı kaçırmaması bekleniyor.

GEBZESPOR’A BAĞRINA BASTI

Göreve başladığı dönemde “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Gebzespor yönetimini ve o dönemki teknik heyetini ağırlayan Rektör Görgün, mor beyazlı kulüp hakkında olumlu düşüncelerden bahsetmişti. Geçtiğimiz hafta Gebzespor’un 60. Yıl kutlamalarına da gelen Görgün burada kendisine hoş bir karşılama yapılmış ve durumdan son derece hoşnut kalmıştı.

ARTIK GEBZESPORLU BİR REKTÖRÜMÜZ VAR

Gebzespor Basın Sözcüsü Bülent Turhan, Rektör Haluk Görgün’ün düzgün bir misyon ve vizyona sahip olduğunu belirtirken şöyle konuştu: “Kendisini ziyarete gittiğimizde bizleri son derece samimi karşılamıştı. 60. Yıl kutlamalarımızda bizde kendisini en iyi şekilde ağırlamıştık. Rektörümüz Gebzespor’a aşık oldu. Artık Gebzesporlu bir rektörümüz var. Sayın rektörümüzü yeni sezondaki tüm maçlarımızda aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız” dedi.