GTÜ Mimarlık ve Tasarım Kulübü (MİTA) tarafından düzenlenen ‘Konuşmalar’ etkinliğinin ikincisi Gebze Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü Binası Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Mimarlık Fakültesi akademik ve idari personeli ile öğrencilerin katıldığı etkinlikte Bahadır Kul, Mimarlık mesleğini, öğrencilik ile mezuniyetten sonraki hayatında dönüm noktalarını anlatarak katılımcıların ilgiyle dinlediği sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. İmzası bulunan önemli yapıların mimari özelliklerini ve sürdürülebilirlik konusunda izledikleri hassasiyetleri sunumunda katılımcılarla paylaştı.

Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Elif Özlem Aydın ve Mimarlık Tasarım Kulübü (MİTA) Başkanı Pınar Kalaycı'nın, katılımlarından ötürü Bahadır Kul' a teşekkür belgesi sundu.

Profesyonel mesleki yaşamının yanı sıra mimarlık eğitim kurumlarında jüri üyelikleri yapan Bahadır Kul, aynı zamanda uzmanlık alanı olan mega yapılar ve spor kompleksleri üzerine konferanslarıyla tanınıyor. Ulaşım, spor, kültür ve kamu yapıları gibi alanlarda çeşitli projelerde imzası bulunan Kul’un ulusal ve uluslararası mimari proje üretimine devam ediyor.