Bursa'da bir gazinoda sahneye çıkan Güllü, özel bir eğitim kurumuna olan borcuyla ilgili 'Ödeme taahhüdünü ihlal' suçundan gözaltına alındı.
 
Bursa'da bir gazinoda sahneye çıkan 'Güllü' adıyla tanınan şarkıcı, 41 yaşındaki Gül Tut, özel bir eğitim kurumuna olan borcuyla ilgili 'Ödeme taahhüdünü ihlal' suçundan gözaltına alındı. Adli İnfaz Bürosu'na getirilen Gül Tut,  borcunu 10 gün içinde ödeyeceğini söyleyince serbest bırakıldı.
 
BORCUNU ZAMANINDA ÖDEMEYİNCE HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARTILDI
 
 Gebze 'de bir özel öğretim kurumunda eğitim gören oğlundan dolayı miktarı açıklanmayan borcu bulunan Güllü Tut, Gebze İcra Müdürlüğü'ne ödeme taahhüdünde bulundu. Borcunu zamanında ödemeyince hakkında yakalama kararı çıkarılan Güllü Tut, dün gece merkez Osmangazi İlçesi İnönü Caddesi'ndeki sahneye çıktığı gazinoda Çarşı Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alındı.
 
10 GÜN İÇİNDE BORCUNU ÖDEYECEĞİNİ BİLDİRİNCE SERBEST BIRAKILDI
 
Bu Sabah adliyeye getirilen Güllü Tut, borcunu 10 gün içinde ödeyeceğini söyleyince serbest bırakıldı. Şarkıcının 10 gün içinde bu taahhüdünü de yerine getirmemesi halinde 3 aylık  hapse çarptırılacağı bildirildi.
 
Gazetecilerin görüntü almaması için arka kapıdan getirilen Güllü Tut, serbest bırakıldıktan sonra yanındaki çalıştığı gazinodaki korumalarla birlikte yine aynı kapıdan çıkarak adliyeden ayrıldı.