Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Akkoyunoğlu durmaksızın ziyaretlerine devam ediyor.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Gülümser Akkoyunoğlu bir bakıyorsunuz çarşı Pazar dolaşıp halkın içersine giriyor, hemşerileri ile sohbetler ediyor, onların isteklerini ve sorunlarını dinliyor, bir bakıyorsunuz SİAD’ lara gidip iş adamları ile sohbet ediyor.

Bu anlamda bölgemizin en etkin SİAD’ larından biri olan KAISİAD (Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İş Adamları Derneği) ni ziyaret ederek iş adamları ve sanayicilerin konuğu oldu. KAISİAD’ ın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve çok başarılı bulduğunu belirten Akkoyunoğlu;

“Bölgemize SİAD’ ların verdiği katkıları görmemek imkansız. Bu anlamda KAISİAD’ da benim çok yakından takip ettiğim, çalışmalarını takdirle karşıladığım bir yer. Özellikle üyelerinize düzenli olarak verdiğiniz eğitimlerle farkınızı ortaya koymuş durumdasınız. Bu eğitimin dışında bölgenin kalkınması açısından ülkemizin bir ucundan gelip buraya yatırımlar yapmanız da takdire şayan bir durum. Çalışmalarızda başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

KAISİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nasreddin Bavaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;

“Uzun yıllar siyasetle uğraşmış biri olarak sizleri burada görmek beni ziyadesiyle memnun etti. Biz de sizi ve yapmış olduğunuz koşuşturmaları görüyor, başarılı buluyoruz. Özellikle bir bayanın çıkıp mecliste bölgemizi temsil etmesi bizi memnun eder. İnşaallah herşey istediğiniz gibi gelişir, yolunuz açık olsun” dedi.