İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, Eski Oda Başkanı Bekir Güre ve yönetim kurulu üyeleri Fatih Yazıcı, Baturhan Üretir, Murat Aytun Yüksel Başkan Toltar’ı ziyaret etti.

Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok meslektaşlarının Dilovası Belediye Başkanı olmasının kendilerini ayrı şekilde onurlandırdığını belirtti, meslektaşlarını Belediye Başkanı olarak görmenin mutluluğunu yaşayan İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şubesi Başkanı, Eski Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Toltar’a tebriklerini sundular. Ali Toltar’ın Mühendislik Lisansı ve diğer tahsillerine dayanarak, azimli, çalışkan ve stratejik planlama sahibi bir belediye başkanının Dilovası için gelecek vaad ettiğini belirtti.

DİLOVASI ÖNEMLİ BİR İLÇE

Dilovası’nın coğrafik ve stratejik olarak önemli bir konuma sahip olduğunu belirten Başkan Toltar, dünyanın dördüncü büyük köprüsüne, dev sanayisi ve İstanbul ile Kocaeli arasında köprü vaziyeti görmesine değinerek Dilovası’nın önemli bir ilçe olduğunu belirtti.

Başkan Toltar Dilovası’nın üç temel sorunu olduğunu ve bunların Çevresel, Kentsel ve İstihdam sorunları olduğunu belirtti. Sorunların çözümü için meslektaşları kendisine destek vereceklerini söyledi. Dilovası çevre, kentsel ve istihdam yönüyle birtakım araştırma geliştirme sürecine girecek.

İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok Dilovası ve Meslektaşları olan Başkan Ali Toltar için destek vereceklerini, gerektiği yerde yardımcı olmak için hazır olduklarını ve Dilovası’nın yaşam kalitesinin yükseltilmesi için beklentilerinin meslektaşlarından olduğunu söyledi.