Bir sanayi sitesinde önceki gün dükkanın önüne otomobil park etme anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavga sonucu hurdacılık yapan Hasan E., işyeri komşusu lastikçilik yapan Çoşkun .'yu başından silahlı vurarak ağır yaraladı.
Ümraniye'de bir sanayi sitesinde önceki gün dükkanın önüne otomobil park etme anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavga sonucu hurdacılık yapan Hasan E., işyeri komşusu lastikçilik yapan Çoşkun U.'yu başından silahlı vurarak ağır yaraladı. Olaydan sonra kaçan şüpheli,Darıca, Bayramoğlu'nda saklandığı evde gözaltına alındı. Olayda vurulan Hasan E.'nin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Ümraniye'de bulunan KADOSAN Oto Sanayi Sitesi'nde önceki gün meydana gelen olayda bir süredir dükkanın önüne çekilen otomobil yüzünden kavgalı oldukları öğrenilen Çoşkun U. ile Hasan E. aynı sebeple bir kez daha tartıştı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre Coşkun U., konuşmak için Hasan E.'nin bulunduğu otomobilin içine bindi. Kısa süre sonra Hasan E. silahını çekerek yanında oturan Coşkun U.'yu başından vurdu. Şüpheli olay yerinden kaçarken, ağır yaralanan Coşkun U. hastaneye kaldırıldı. Lastikçilik yapan Coşkun U.'nun gözünden giren merminin beynine hasar verdiği ve durumunun ağır olduğu belirtildi.

Polis olaydan sonra kaçan şüpheli  Hasan E.'yi yakalamak için operasyon yaptı. Polis şüphelinin saklandığını belirlendiği Darıca, Bayramoğlu'ndaki bir adrese yaptığı baskında şüpheli Hasan E.'yi gözaltına aldı. İstanbul'a getirilen Hasan E. olayla ilgili sorguya alındı.