30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından belediye meclis üyeleri de netleşti. İşte ilçe ilçe belediye meclis üyeleri

İZMİT

AKP

KONTENJAN

1-Aykut Bozkurt

2-Nevzat Tekinsav

3-Ersin Alpaslan

4-Cemil Kanpara

1-Zekeriya Özak

2-Hasan Ayaz

3-Emine Zeybek

4-İbrahim Bulut

5-Yusuf Sami Çınar

6-Engin Uztürk

7-İbrahim Elgin

8-İbrahim Kılıç

9-GüzinTaştekin

10-Mehmet Çetin

11-Erkan Aksoy

12-Yaşar Keskin

13-Emine Okanalp

14-Ayhan Arslanboğa

15-Sabri Yıldız

16-Erdoğan Çakır

17-Hayrettin Ünlü

18-Hüseyin Polattimur

19-Haluk Akgün

CHP

1- Şaban Sarıgülle

2- Erhan Uysal

3- Özcan Özer

4- Ercan Umutlu

5- Emrah Efe

6- Abdullah Koç

7- Birol Sağlam

8- Veli Beyaztaş

9- Cengiz Kavşut

10- Uğur Koştur

11- İbrahim Güçlü

12- İsmail Kamış

13- Barbaros Akkuş

14- Ersin Albayrak

BAŞİSKELE

AKP

KONTENJAN

1-Hikmet Tunçay

2-Ali Şahintürk

3-Ahmet Çoban

1-Ahmet Karaaslan

2-Murat Kılıç

3-Hasan Numan Tonka

4-Özlem Ekşi Şahinkaya

5-Recep Uzunoğlu

6-İhsan Keskin

7-Sema Arat

8-Kemal Erdem

9-Erkan Kutluer

10-Bahattin Buksu

11-İbrahim Kaya

12-Muharrem Gökbayrak

13-Ali Arslan

14-Mustafa Satan

15-İbrahim İbrahimoğlu

16-Ceyhan Çağlayan

17-Dilek Karakuş

18-Hasan Bilen

19-Mehmet Yavuz

SP

1-Hasan Doğan

2-Zeki Karataş

3-Mehmet Başyiği

KANDIRA

AKP

KONTENJAN

1-Murat Ölmez

2-Orhan Can

3-Gökalp Çobanoğlu

1-İrfan Kurt

2-İsmail Aysu

3-Raif Yıldız

4-Erkan Alkan

5-Şennur Kılıçarslan

6-Vedat Yiğitoğlu

7-Sadi Ateş

8-Nihat Okumuş

9-Murat Batmaz

10-Kadriye Yaman

11-Selahattin Okan

12-Hamza Biçer

13-Vedat Burhan

14-Erdal Çetin

CHP

1-Muzaffer Yağız

2-Recep Şenol

3-Erdal Açıkgöz

MHP

1-Ali Ahmet Güneş

2-Zekeriya Bayrakdar

3-Ergün Kan

4-Orhan Ünsal

5-Taner Ünal

KARTEPE

AKP

KONTENJAN

1-Murat Sabri Çakır

2-Ergül Şirin

3-Sevim Balaban

1-Zafer Arat

2-Hikmet Çelebi

3-Ahmet Atlı

4-Mehmet Akif Polat

5-Kemal Bayraktar

6-Nurdane Erişti

7-Faruk Sarman

8-Kemal Timur

9-Ahmet Sağırkaya

10-Orhan Akyüz

11-Sefer Yıldız

12-Şaban Akyıldız

13-Erol Yılmaz

14-Tahsin Varol

15-Ercan Akçil

16-Salih Aydın

17-Nebahat Kılıç

18-Selahattin Aktop

CHP

1-Serap Özmen

2-Selahattin Altınkaya

3-Mine Koç

4-Musa Ejderoğlu

5-Nilay Merttürk

6 Nezih Yılmaz

7-Temel Ofluoğlu

8-Hilmi Selçuk

9-Caner Akçil

10-İsmail Akbaş

DERİNCE

AKP

KONTENJAN

1-Adnan Balcı

2-Nurettin Işık

3-Ahmet Güntepe

1-Ayşe Mamat

2-Mehmet Ali Karaaslan

3-Mustafa Tırpan

4-Hamza Macit

5-Nevzat Daşdemir

6-İbrahim Yıldız

7-Talip Yeşilyurt

8-Hüseyin Demirelli

9-Muhsin Tüfekçi

10-Abdullah Yalçınkaya

11-Mustafa Yıldız

12-İbrahim Eren

11-Nurhan Baytak

14-FahrettinKarakoyun

15-Fatma Akarsu

CHP

1-Nihat Değer

2- Erdem Topçuoğlu

3-Şevket Öktem

4- Bekri Dursun

5-Ramize Hale Seçilmiş

6-Ali Kocatürk

7-Erol Mengüloğul

8-Mustafa Çalık

MHP

1-Hakan Karakaş

2-Ali İhsan Altın

3-Abdurahman Kaya

4-Yasin Özecik

5 -Salim Sayar

GÖLCÜK

AKP

KONTENJAN

1-Sedat Kul

2-Mehmet Olhan

3-Levent Değirmenci

1-Mevlüt Demir

2-Berna Abiş

3-Serap Bıçak

4-Fikret Ormancı

5-Hüseyin Çardak

6-Adem Ertunç

7-Nazım Usta

8-Yıldıray Çelik

9-Hüseyin Gencer

10-Vural Kesgin

11-Bayram Girgin

12-Kadir Özdemir

13-Hilmiye Gövez

14-Davut Uzun

15-İlyas Yazıcı

16-Talip Tekin

CHP

1-Hüseyin Yılmaz

2-Zafer Şimşek

3-Pınar Naak

4-Özgür Yılmaz

5-Şengül Bekar Akdeniz

6-Mehmet Beşbıçak

7-Yonca Yılmaz

8-Ömer Kısrure

9-Nuri Murat Yazıcıoğlu

10-Ali Aktepe

11-Murat Yusuf Yalgı

KÖRFEZ

AKP

KONTENJAN

1-Selahattin Kabadayıoğlu

2-Yusuf Baki

3-Ömer Yılmaz

1-Faruk Denli

2-Ali Çakır

3-Habib Aşı

4-Şener Söğüt

5-Mehmet Şahin

6-Mete Bilgin

7-Halil Küçük

8-Pınar Uysal

9-Ahmet Sinan Fidan

10- Hayati Şaşdım

11- Murat Yazar

12-Nigar Yağız

13- Abdullah Parlak

14-Metin Dan

15-Fadıl Durmaz

16-Kadir Aydoğdu

17-Yusuf Eryarsoy

CHP

1-Engin Taşdemir

2-Fevzi Cambaz

3-İbrahim Fortacı

4-Tayfun Balıkçı

5-Nilgün Solakoğlu

MHP

1-Vahit Eryılma

2-Olcay Doğramacı

3-Mehmet Gümüş

4-Ali Kambur

5-Eyüp Öztürk

6-Orhan Kansoy

ÇAYIROVA

AKP

1- Fulya Ebru Önder

2- Bülent Kanca

3- Fikriye Çelik

4- Murat Tunç

5- Edip Emre Gürol

6- Yusuf Turan

7- Vahit Terzi

8- Erhan Saridede

9- Arif Şentürk

10- Muhammet Demirtaş

11- Sefa Yilmaz

12- Mehmet Özdemir

13- Berkan Emiroğlu

14- Filiz Ayyildiz

15- Mehmet Zeyneloğlu

16- Mehmet Bayindir

17- Cengiz Kudu

18- Murat Karaca

KONTENJAN

1 Orhan Keskin

2- Şaban Güllüce

3- Cemil Göksu

CHP

1- Abdül Kadir Honca

2- Ata Savaş Durak

3- Kemal Karagül

4- Dursun Yıldız

5- Hüseyin Tarakci

6- Deniz Şenkaya

7- Adem Kılıç

SAADET PARTİSİ

1-Zeki Özçelik

2-Ali Uçar

3-Necati Apaydın

DARICA

AKP

1-Cafer T. Demirbaş

2-Yakup Kaya

3-Mustafa İltekin

4-Metin Söylemez

5-Hülya Kodek

6-Cem Hikmet Çeliker

7-İsa Baylan

8-Cemile Gümrükçü

9-M.Yasin Altay

10-A.Hakan Hocaoğlu

11-Yılmaz Tunalı

12-İsmail Topçu

13-Nigar Uzun

14-Orhan Kızgun

15-Atilla Karademir

16-Gülbin Ünker

17-Yusuf Ayaz

18-Ferhat Yılmaz

19-Burhanettin Fırtına

KONTENJAN

1- Mustafa Öztürk

2- Köksal Akçay

3- Abdullatif Özkan

CHP

1-İbrahim Karslı

2-Yavuz Dursun

3-Musa Kovalık

4-Serap Topsakal

5-Turgay Kılıç

6-Günay Köse

MHP

1- Turgut Aktaş

2-Ahmet Uzun

GEBZE

AKP

1- Oya Tuncel

2- Ufuk Ekinci

3- Ergün Kahraman

4- Engin Güzel

5- Tuba Şensoy

6 Nilay Ayran

7- Burak Sari

8- Hüseyin Yilmaz

9- Kerim Büyükgöz

10- Kadir Gürkan

11- Celal Çelikbilek

12- Metin Aksu

13- Cesur Kurtgöz

14- Nazmiye Höbek

15- Ali Haydar Muradoğlu

16- Gülcan Külahli

17- Mustafa Ok

18- Mehmet Tüyyüz

19- Gökhan Abanoz

20- Sadik Güvenç

21- Musa Çinar

22- Mehtap Yilmazel

23- Sezer Ünlü Türk

24- Şamil Yalçin

25- Seda Kardaşlar Çelik

KONTENJAN

1- Mehmet Başaran

2- Bahtiyar Öztürk

3- İsmet Özgenç

4- Ayhan Özek

CHP

1- Dilek Tan

2- Salih Işık

3- Yılmaz Bulut

4- Eşref Emin Güzey

5-Nursel Coşkun

6- Serkan Davutoğlu

7- Murat Erdoğan

8- Fahrettin Bostan

KARAMÜRSEL

AKP

Ahmet Pehlivan

Serpil Yılmaz

Faik Recai Bayraktar

Mecit Erdoğan

Sadık Çetin

Ahmet Utaş

Ali Kocabıçak

Ali Erkan Algüzey

Hasan Taşkan

Ahmet Baş

Feridun Hazım İskit

Rıdvan Durak

KONTENJAN

Recep Özbakır

Ali Karacan

Hasan Tural

CHP

Orhan Tanış

Orhan Demirer

Ali Kara

Ahmet Çalık

Meral Karadeniz

Celal Yönet

MHP

Selman Açık

SP

Süleyman Baydin

Ferhat Doğansoy

Mesut Çakmak

DİLOVASI

AKP

Fatih Meral

Cemil Daşdemir

Cafer Avşar

Kadir Teke

Kahraman Umuç

M.Halit Ekici

Recep Laç

Hamit Topçi

KONTENJAN

Enver Aydemir

Hatice Tuzcu

CHP

Osman Sudan

Mustafa Ak

Ferdi Erdoğan

Hüsamettin Meral

MHP

Yakup Buruş