Kara Ekmek ne zaman başlayacak? Kara Ekmek yeni sezon fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyen herkesi kendine hayran bırakan Kara Ekmek Eylül ayında ATV ekranlarında yerini alacak. Asiye'nin sonu ne olacak? Kara Ekmek yeni sezon fragmanında Asiye gelinlikler içinde ama yanındaki kişi bambaşka biri. Kara Ekmek yeni sezon fragmanı


Kara Ekmek yeni sezon ne zaman başlayacak? Kara Ekmek yayınlandığı günden itbaren izleyenlerin beğenisini topladı. Kara Ekmek yeni sezonu Eylül'de ATV ekranlarında başlayacak.  Kara Ekmek dizisi sezon finalinde yaşananlar; Asiye anneannenin elinden gerçekten kurtul du mu kafalarda soru işareti bıraktı.
Kafasna odun vurarak annenin elinden kurtulmaya başaran asiye ne yaptı. Nişanlısı çetin çok sevdiği asiyesini kurtarmak için neler yapacak heyecanla beklenen yeni bölüm şimdiden merak uyandırmaya başladı. Peki Kara Ekmek Yeni Sezon ne zaman başlıyor 2015 Eylül yeni bölümleri Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı? Sıra dışı hikâyesiyle izleyiciyi en derinden etkileyecek olan Kara Ekmek, sağlam oyuncu kadrosuyla atv ekranlarına yayına başladı. Büyük hayalleri ve hırsları olan genç bir kız… Hiç beklemediği bir anda, hiç ummadığı bir biçimde hayatı değişir…

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizi, ilk fragmanıyla da merak uyandırdı. Asiye sevdiği adamdan hamile kaldıktan sonra aslında ne kadar yanlış bir kişiye aşık olduğunu anlar. Sevdiği adamın kürtaj olmasını istemesi sonucu deliye dönen Asiye en sonunda sevdiği adamı bıçaklar ve kaçar. Bu kaçış sırasında kardeşi de kendisini yalnız bırakmak istemez. Gebze’ye doğru otostop çekerek bir cipe binerler. Araba da zengin bir ailenin torunu olan Çetin ve yanında ise her hafta Gebze’de ki çiftliklerine götürdüğü ve yakında nişanlanacaklarını sanan kadınlardan birisi olan selen vardır.


 

Asiye kadını Çetin tarafından aldatıldığına ikna eder ve Çetinle kadın arasında geçen tartışmalar bir uçurumun kenarında gerçekleşir. Bu sırada kadın uçurumdan aşağı yuvarlanıp yüzü paramparça olmuş bir şekilde hayatını kaybedince, Asiye tüm sorunlarından kurtulmak için selen adındaki bu kadının yerine geçer böylece Çetin’i de büyük bir dertten kurtarmış olur ancak bunun için Çetin’den 50 bin TL para istemektedir.

Ancak bununla kalmayacak, bizzat Çetin’in ailesine ait yalıya yerleşecek ve her gün hedeflerini git gide büyütecektir, bir yandan da elde ettiklerini koruyabilmek adına amansız bir mücadele verecektir..

Ailesinde, Asiye’nin ölmediği sadece kız kardeşi Mine bilmektedir ancak üvey annesi kendisine teslim edilen eşyalardan ve Mine’nin davranışlarından şüphelenmiştir.

Üvey Anne Pervin’de evlere temizliğe giden ve zamanında Asiye gibi badireler atlattıktan sonra Asiye’nin babası ile zorla evlendirilmiştir.

Asiye tam bir arabesk ruhu taşıyor, aslında herkes kadar kötü ama herkes kadar da iyi…

Çetin ailesine gelin olabilmek ve zengin bir hayatın kapılarını ardına kadar açmak istiyor ve bunun için her türlü oyunu oynamaya yalanı söylemeye hazır, tek korkusu eski fakir ve yokluklar içinde geçen ve de babasından bile sevgi görmediği hayata geri dönmek.

Macera işte böyle başlar, çekim ve oyunculuklar harika, çok tutulacağını düşündüğümüz bir film. Asiye ise güzelliğiyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek…

ATV ekranlarının cuma akşamlarına damga vuran dizisi Kara Ekmek yeni bölüm sezonu ne zaman başlayacak?

 

KARA EKMEK ASİYE KİMDİR?

Karakter Adı: Asiye

Gerçek Adı : Özlem Yılmaz

Doğum Tarihi: 17 Temmuz 1986

Doğum Yeri: İstanbul

Dizideki Rolü: 21 yaşında. Ailenin en büyük kızı. Anneleri öldüğünde daha 13 yaşındaymış. Kardeşleri Mine ve Ayşe’yi sahiplenmiş. Nefret ettiği üvey annesi gibi acımasız, sert olmuş kendisinden olmayanlara karşı. En büyük hayali, bu hayattan kurtulmak.

KARA EKMEK DİZİSİ ÇETİN KİMDİR?

Karakter Adı: Çetin

Gerçek Adı : Ushan Çakır

Doğum Tarihi: 23 Mayıs 1984

Doğum Yeri: Karşıyaka, İzmir

Dizideki Rolü: Ahmet ve Semra’nın tek torunu. Ruhu gel – gitlerle dolu. Sorumsuz, bencil, iradesiz. Ne üniversiteyi bitirmeye ne de şirkette çalışmaya hevesi olmamış. Sürekli bayan arkadaş değiştiren serserinin teki. Sorumsuzluğu başına defedemeyeceği bir bela açmak üzere…

 

KARA EKMEK 22.BÖLÜM ÖZETİ

Semra, Asiye’nin bebeğini alıp ortadan kaybolur. Bıçak gibi keskin bir çaresizlik geride kalan herkesi sarmıştır. Asiye, yaşadığı acı ve intikam ateşiyle ortalığı kasıp kavurur. Onun için önemli olan tek bir şey vardır; bebeği.

Bebeği için kendini bitiren diğer kişi ise Hale’dir. Yalnızlığı, genç kadını dönüşü olmayan bir intikama sürükleyecektir. Artık kaybedeceği bir şey yoktur.

Pervin, eline geçirdiği büyük bir kozla Mine’yi hayatının kararını vermeye sürükler. Pervin, Ali ve Mine üçgeninde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Acılara son noktayı koyan yine Semra olur. Son hamle, beklenmedik olaylara gebedir. Nihai karşılaşma, bazılarını felakete, bazılarını ise inanılmaz mucizelere sürükleyecektir.