AK Parti Kocaeli Kurucu İl Yönetimi’nde yer alan Şengül Karagöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile dünür oluyor. 3 Ocak’ta Haliç Kültür Merkezi’nde saat 16.00’da yapılacak olan nikah töreni ile Karagöz’ün oğlu Abdülkadir Karagöz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan’ın kızı Şeyma Erdoğan ile dünya evine girecek. Şeyma Erdoğan ve Abdülkadir Karagöz çiftinin kına gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Sümeye Erdoğan’ın katılımı ile Çengelköy Sofia Düğün Salonu’da yapıldı.
 
KINA GECESİ VARDI
AK Parti’nin Kocaeli’deki önemli isimlerinden biri olan Şengül Karagöz ve eşi Erdinç Karagöz’ün oğlu Abdülkadir Karagöz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan ve eşi Fatma Erdoğan’ın kızı Şeyma Erdoğan ile evleniyor. Genç çiftin önceki akşam Çengelköy Safia Düğün Salonunda kına gecesi yapıldı. Kına Gecesine Cumhurbaşkanının eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeye Erdoğan katıldı. Aile arasında yapılan kına gecesine Kocaeli AK Parti İl Yöneticileri Emel Ceylan Balcıoğlu ve Gülcan Kocabıyık katıldı.
 
ERDOĞAN DA KATILACAK
Genç çiftin 3 Ocak’ta Haliç Kültür Merkezi’nde saat 16.00’da yapılacak nikah törenine devlet erkanının katılımının yüksek olması bekleniyor. Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık olmak üzere Kabine’nin tamamının düğünde olması bekleniyor. Erdoğan ve Karagöz ailesinin bu mutlu gününde Kocaeli’deki partililerin de katılımının yoğun olması bekleniyor.