Başkan Karaosmanoğlu ve Başkan Köşker bu sefer sürpriz yaparak yürüşüyüş rotalarını değiştirdiler. Daha önce yürüşüyüş yaptıkları Gaziler Dağı yerine Denizli göletinde sağlıklı yaşam yürüşüyünü mahalle sakinleriyle birlikte yaptılar.

 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Denizli mahallesinde sağlıklı yaşam yürüyüşünde bir araya geldi. Gebze’nin kırsal yaşam merkezi olan mahallelerinden incelemelerde bulunan Karaosmanoğlu ve Köşker’e, mahalle muhtarları, belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, Engin Güzel, belediye meclis üyeleri ve mahalle sakinleri eşlik etti. 

ÖNCE YÜRÜYÜŞ SONRA TOPLANTI

Isınma hareketlerinin ardından başlayan sağlıklı yaşam yürüyüşünde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve diğer katılımcılar, Denizli sulama göleti etrafını turladı. Yaklaşık 6 kilometrelik tempolu yürüyüş esnasında, Denizli göleti etrafına yapılacak park alanlarına yönelik değerlendirmelerde ve incelemelerde bulunan başkanlar daha sonra Denizli merkezde düzenlenen kahvaltıda bölge sakinleriyle ve muhtarlarla bir araya geldi. Kahvaltının ardından yapılan toplantıda Gebze’nin kırsal yerleşim yerlerinin muhtarları sorunlarını ve taleplerini başkanlara aktardı.