Dilovası’nda 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılında öğrencilerin karne heyecana Dilovası Protokolü de ortak oldular.

 Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin ve Belediye Başkanı Ali Toltar Tavşancıl Ziya Toplan İlkokulunda öğrencilerini yalnız bırakmayarak sevinçlerini birlikte yaşadılar.

 


Tavşancıl Ziya Toplan İlkokulu’ndaki yapılan karne törenine Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Belediye Başkanı Ali Toltar, Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Şube Müdürü Songül Dereli  Okul Müdürü Öner Aslan, Meclis üyesi Cemil Taşdemir ve öğrenciler ile velileri katıldı. 

Proğram öncesinde Kaymakam Hulusi Şahin, Ziya Toplan İlkokulu ve diğer eğitim kurumlarına yaptığı katkılardan dolayı Dilovası Belediye Başkanı  Ali Toltar’a plaket vererek teşekkürlerini iletti. 

Öğrencilere karnelerinin ve hediyelerinin takdim edildiği törene katılan Kaymakam Şahin, Başkan Toltar ve Milli Eğitim Müdürü Balay, karne sevinci yaşayan öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere 15 günlük tatilde zamanı en iyi şekilde değerlendirmelerini ve dinlenmeleri söyleyen Başkan Toltar, tatilde en az bir kitap okumaları öğüdünde bulundu. Tören, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.