Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in 15 Temmuz sonrasında da temel hizmetlerin aksamadan devam ettirilmesi yönündeki talimatlarına uyan Fen İşleri Müdürlüğü, rutin ve planlı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yol bakım ve onarım ekipleri ilçe genelindeki yollardaki iyileştirme çalışmalarının bir ayağını da Rahmiye ve Ataevler Mahallelerinde yaptı. Acil Müdahale Ekipleri, mahallelerde bozulan güzergahlarda yolların iyileştirme çalışmaları kapsamında bozulan parkeleri yenileyerek tamir ve bakımlarını yapıyor.
Hemşehrilerine güvenli ve şık yollarda seyahat etme imkanı sağlamak için çalışmalarda bulunduklarını hatırlatan Başkan Üzülmez, “Milli mücadele ve sorumluluk bilinci ile her zamankinden daha hassas ve dikkatli olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyetini artırmak için yaptığımız çalışmalarımız geniş bir yelpazede sürüyor. Çalışmalar sırasında halkımızın gösterdiği anlayış ve sabır için herkese teşekkür ederim” dedi.
Bozulan güzergahlarda yaşanan sıkıntıları parke tamiratları ile çözen belediye ekipleri belirlenen iş programı çerçevesinde ring halinde yolları taramaya devam ediyor.