KEDFE eski başkanı Muhammet Şık belediye başkan aday adaylığı için önceki gün Dilovası Başkan aday adaylığı için başvuru formunu AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'a verdi. Şık'ın Aday adaylığı başvurusuna KEDFE Başkanı Tekin Durusun ile Kocaeli'de faaliyet gösteren Erzurum dernekleri başkanları ve yöneticileri katıldı.
 
YAMAN'A TEŞEKKÜR EDİYORUM
Başvurusu hakkında açıklama yapan Muhammet Şık, "Dilovası'nın kuruluşundan bu yana Dilovası'nda AK Partinin kuruluşundan bu güne hizmet etmiş,tüm ilçe başkanlarına, ilçe yönetimlerine teşekkür ediyorum. Dilovası Kocaeli'de en çok hizmet alan bir ilçe konumuna gelmiştir. Mevcut Belediye Başkanımıza da yaptığı güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bende Dilovası'nın bundan sonra daha iyi hizmet alabilmesi için aday adaylığımı açıklıyorum.
 
BİR OLACAĞIZ BİRLİK OLACAĞIZ
AK Parti ailesi büyük bir camia benim dışımda da arkadaşlarımız var ve hepside birbirinden değerlidir. Bizler bir olup birlik olup AK Parti'nin ve Dilovası'nın daha güzel hizmet alması için yarışıyoruz. Herkese başarılar diliyorum."dedi.