AKP İl Başkanlığı, 'Onlar konuşur AKP yapar' ismini verdiği yerel seçim beyannamesini saat Sabancı Kültür Merkezi'ndeki program ile açıklıyor

 
 
AKP'de yerel seçim beyannamesi Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen program ile açıklanıyor. 'Onlar konuşur, AKP yapar' ismi verilen yerel seçim beyannamesinde, AKP'nin Kocaeli'de yapmayı planladığı projeler yer alıyor. Programa Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP eski il başkanı Mahmut Civelek, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AKP Milletvekili Zeki Aygün, İlyas Şeker, Muzaffer Baştopçu, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Sibel Gönül, AKP İlçe başkanları, ilçe belediye başkanları, milletvekili adayları ile çok sayıda muhtar ve STK katıldı.
 
300'Ü AŞKIN PROJE
AKP'de 300'ü aşkın proje, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık tarafından yapılacak olan sunum ile açıklanacak. Programa sivil toplum kuruluşlarından Ensar Vakfı, Kent Konseyi, Kızılay, Memur-Sen, KOTO, KTO, Hizmet-İş, TÜMSİAD, Fırıncılar Odası, Rizeliler Derneği, Trabzonlular Derneği, Balkan Türkleri, Dostlar Kulübü, KİHMED, İnşaat Mühendisleri Odası, İlim Yayma Cemiyeti, Pusula Düşünce Derneği, Gümüşhaneliler Derneği, Ayışığı Derneği, Otogar Derneği, Pazarcılar Odası, GKD, Türkiye Caferiler Vakfı'nın katılacağı öğrenildi.
 
BİZLER HAYAL SATMIYORUZ!
DİĞERLERİ GİBİ LAF ÜRETMİYORUZ
Ceyhan "Anlatılacak o kadar çok şey var ki zamanınızı almak istemiyorum. Beyannamede emeği geçen ne kadar teşkilat mensubu varsa teşekkür ediyorum"
 
BAŞARI ORANIMIZ %97
Bakan Işık, "AKP zengin ve özgür ülke hayali ile yola çıktı. Milletin refahını artırmak için gece gündüz çalıştık. Türkiye kalkınmaya devam ediyor. Biz bugüne kadar hiç hayal satmadık. "2011 yılında da karşınıza çıkıp 132 proje açıkladık. Bugün ise bunlardan 103'ü tamamlandı. 25'i hala devam ediyor. Başarı oranımız yüzde 97'dir"