Kentimizin ilk aktüel-magazin dergisi olma özelliği taşıyan Kocaeli Life, 1 Mayıs Pazar günü okurlarıyla buluşuyor

 

Kentimizde uzun yıllar gazetecilik yapan Serpil Çolak ve Zeynep Akar’ın birlikte hayata geçirdiği Kocaeli Life, 1 Mayıs Pazar günü yayın hayatına başlıyor. Sosyal hayatın giderek canlandığı ilimizde aktüel-magazin alanındaki yayınların eksikliğini görerek yola çıkan ikili, Kocaelilileri yepyeni bir dergiyle buluşturuyor.

 

HER SAYISI DOPDOLU

Ayda bir yayınlanacak olan Kocaeli Life, her sayısında dopdolu bir içerikle okurlarının karşısına çıkacak. Kocaeli Life magazin haberleri; başarı hikayeleri, gezi yazıları, yeme-içme mekanları, sanat, spor, sağlık, güzellik, dekorasyon, moda, eğitim, otomotiv gibi yaşama dair her alandaki özel haberleriyle gündeme damgasını vuracak.

 

CUMARTESİ AÇILIYOR

Kocaeli Life, 132 sayfa, renkli ve kuşe kağıda baskılı ilk sayısıyla yaşamınıza renk katacak. Bir ay boyunca elinizden düşüremeyeceğiniz bu dergiyle, hem sosyal hayatı yakından takip edecek hem de kendinizi cemiyet hayatının renkli dünyasının içinde bulacaksınız. Kocaeli Life’ın açılış töreni 30 Nisan Cumartesi günü, saat 14:00’te gerçekleşecek.