Kentimizin önemli otomotiv markalarından Toyota Plaza Kocaeli Kaya yaptığı etkinliklerle dikkatleri üzeirne toplamaya devam ediyor.

Her ay düzenlenen yeni etkinliklerle ilgiyi üzerine toplayan Toyota Plaza Kocaeli Kaya, son olarak gerçekleştirdiği “Ege Esintisi” adlı yeni etkinliğiyle Toyota severlere oldukça cazip bir kampanya paketi sundu. Bu yıl gerçekleştirilen 5. önemli etkinlik olan Ege Esintisi kapsamında plaza içerisinde kurulan “Cafe Corolla” ile müşterilere ikramlarda da bulunuldu.

MUHTEŞEM KAMPANYA
Naneli ev yapımı limonata ile birlikte simit sandviç de  ikram edilirken, kampanyanın en önemli detaylarından bir tanesi de Toyota Kaya müşterilerine sunulan tatil imkanı oldu. Edna Turizm iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya kapsamında sıfır araç alan herkese Setur’dan 500 TL değerinde tatil çeki verilecek. 

FIRSATLAR DEVAM EDECEK
Toyota Plaza Kocaeli Kaya Genel Müdürü Atalay Kaya, “plaza olarak, gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin kentimize bir katma değer sunması en çok önemsediğimiz konuların başında geliyor. Ege Esintisi adını verdiğimiz etkniliğimizle de yaklaşan yaz günlerinde araç almak isteyenlerin tatil planlarına bir katkı sunmak istedik. Şimdiden ilginin oldukça yoğun olduğunu da görüyoruz. Araç almak isteyenler için sunduğumuz fırsatlar devam edecek” dedi.