Gölcük’te ikamet eden Fatma Karakoyun bir süredir çeşitli sorunlar yaşadığı eşi Ziya Karakoyun’dan ayrılmak istedi. 10 gün önce ailesinin yanına, Gölcük’e bağlı Hasaneyn Köyü’ne giden Karakoyun’u eşi rahat bırakmadı. Eşini ve ailesini ölümle tehdit eden Ziya Karakoyun bugün söylediğini yaptı ve eşinin ailesini piknikte bastı.
 
BAŞLARINDAN VURARAK
Hasaneyn Köyü’nde mesire alanında piknik yapan Baştan ailesine silahıyla baskın yapan Ziya Karakoyun önce eşi Fatma Karakoyun’u başından vurarak öldürdü. Daha sonra kayınvalidesi Emine Baştan’a saldıran öfkeli damat, kaynanasını öldürdükten sonra kayınbiraderi yöneldi ve kayınbiraderi Soner Baştan’ı öldürdü.
 
DEHŞET SAÇAN DAMAT BU ARAÇTA İNTİHAR ETTİ

 
KAYINPEDER KAÇTI
3 çocuk babası olan Ziya Karakoyun’un kayınbiraderinin ardından kayınpederine yöneldiği ancak kayınpederinin kaçmayı başardığı öğrenildi. Son kurşunu kendine ayıran Ziya Karakoyun, kafasına tek el ateş ederek intihar etti ve olay yerinde hayatını kaybetti. Karakoyun’un daha önce kardeşini ve ağabeyini baltayla yaraladığı iddia edildi.
 

 
ÖNCEDEN İNTİHARA KALKIŞMIŞ
Dehşet saçan ve son olarak intihar ederek yaşamına son veren Ziya Karakoyun'un 2 erkek ve 1 kız olmak üzere toplam 3 çocuk ile 1 torun sahibi olduğu, yaklaşık 1 yıl önce de bileklerini keserek intihara kalkıştığı bilgisine ulaşıldı.