Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, aralarında et ve süt ürünü, bal, zeytinyağı, alkollü içecek ve tahinin bulunduğu taklit ve tağşiş yapılan 171 parti ürün ile içeriğinde ilaç etken maddesi tespit edilen takviye edici gıda, çikolata ve kahve gibi 40 parti ürünü internet sitesinden açıkladı.


BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklana listede ilimizde faaliyet gösteren 5 firma da yer aldı. Bakanlığın verdiği bilgiye göre; Gebze’de bulunan Beyazlar Gıda Teks. Kuy. ve Day. Tük. Malları San. Tic. Ltd. Şti’nin ürettiği Uygur Life adlı üründe, Derince’de bulunana Bal Sarayı Gıda İmalat Tarım Ürün. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti’nin ürettiği Balsarayı adlı üründe, İzmit’te bulunan Lobi Medikal Sağ. Ve Koz. Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.’nin ürettiği Menox adlı üründe, İzmit’te bulunan Sidra Gıda İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.’nin ürettiği Sidra adlı üründe, Başiskele’de bulunan Kırıntı Baharat Hayvansal Tarımsal Kozmetik Gıda Temizlik Mal. İnş. Elek. Tur. San. Tic. Ltd. Şti.’nin ürettiği Kırıntı adlı üründe olmaması gereken maddeler tespit edildi.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklana listede için TIKLAYIN

 

 

 

http://www.41havadis.com/FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK EN GÜNCEL KOCAELİ HABERLERİNDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ.. https://www.facebook.com/41havadis ----------

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.