İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu İzmitli Burak Küçük’ün yazıp yönettiği “Tuzak” adlı kısa film...

 
İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu İzmitli Burak Küçük’ün yazıp yönettiği “Tuzak” adlı kısa film, beğeni topladı. Çok güvendiği adamı Jilet tarafından ihanete uğrayan “Ekrem” karakterinin “Jilet”e kurduğu tuzağı konu alan filmde insanları satarak bir yere gelebileceğini sananlara mesaj verilmek istenmiş. Sırf Tiyatro ekibince hazırlanan kısa metrajlı filmin hikayesi, yönetmenliği ve başrol ortaklığı Burak Küçük'e ait. "Jilet” karakterini canlandırıyor filmde. Filmin senaryosunu Murat Kaçmaz, müziğini de Emirhan Dede yaptı. Oyuncu kadrosu ise Burak Küçük, Murat Kaçmaz, Çağrı Baykul, Murat Özkartal ve Tuğçe Özdil’den oluştu.
 
SIRF TİYATRO OYUNCULARI
 
Tahsin Macit ve Vedat İnce ise Sırf Tiyatro’ya ekipman ve manevi destek sağladı. Filmin hikayesini yazıp yöneten Burak Küçük, pek çok filmde ve dizide bölüm oyunculuğu yapıyor, bazı küçük çaplı dizilerde de başrol oyunculukları oldu. Sırf Tiyatro oyuncuları, düzenli olarak 2 ayda bir kısa film çekerek, insanlara ulaşmayı hedefliyor. Kısa filmlerin dışında sezonun açılmasıyla birlikte tiyatro oyunları da sahneye konulacak. Yeni sezonda “İcadımı Seveyim” ve “Rumuz Goncagül”, tiyatro tutkunlarıyla buluşacak oyunlar olacak. Detaylı bilgi için “www.sirftiyatro.com” adlı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.