Yeni konseptiyle eylül ayında vatandaşların karşısına çıkacak olan Körfez Center AVM’de açılışa özel 99 liraya LED televizyon satılacak

 
 
Körfez Tütünçiftlik’te faaliyet gösteren ve ilçenin tek alışveriş merkezi olma özelliğine sahip olan Körfez Center AVM, çehresini tamamen değiştirdi, yenilendi. Marmara Spotçular Çarşısı konseptiyle vatandaşların karşısına çıkmaya hazırlanan iş merkezinde bir çok yenilik sizleri bekliyor. 4 katlı iş merkezinin boş olan katlarını yeni konseptleri nedeniyle birçok firmaya kiralanmasıyla birlikte dev bir kampanya düzenledi.
 
KAMPANYALAR SÜRECEK
Alışveriş merkezinde dev kampanyayla ilgili hazırlıklar son aşama geldi. Yeni gelen firmaların dükkanları hazırlanmaya devam edilirken, tanıtım kampanyası da başladı. Kampanya dahilinde açılışın yapılacağı ilk gün ünlü sanatçılar konser verecek, 82 ekran LED televizyon 99 liradan halka satılacak. İzdihamın yaşanması beklenen kampanya belirli aralıklarla devam edecek. Konsept dahilinde yeni firmalar imalattan halka satış yapacak.
 
BÖLGEDE ÖRNEĞİ YOK
Hazırlıkların eylül ayı içinde tamamlanacağı ve mağazaların ürünlerini yerleştirmesinden sonra görkemli bir açılışla iş merkezi kapılarını yeni konseptiyle açacak. Alışveriş merkezinde yer alan sinema, marketler ve mağazalar, kafe ile fast foodların yine devam edeceği, diğer boş olan dükkanların tamamının yeni gelen firmalara kiralandığı belirtiliyor. Bölgede eşi ve benzeri olmayan bir uygulamayı Kocaeli halkında sunduklarını söyleyen alışveriş merkezi yöneticisi Aynur Vergili, “Faaliyetimiz çok kısa süre sonra başlayacak ve Kocaeli halkı, hatta bölgedeki vatandaşlar mağazalara hücum edeceklerdir’’ dedi.