Olay, İzmit Yenişehir Mahallesi Mimar Sinan İlkokulu karşısındaki çay ocağının önünde meydana geldi. Bekirderespor'un maçını seyrettikten sonra Yasin Örengül, Niyazi Altaş ve Kayhan Karaca isimli üç arkadaş, çay ocağının önüne otobüsü park etti. Çay ocağının sahibi Hüseyin Gül ise otobüsü park etmemelerini söyledi. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine çay ocağındaki bıçağı alan çay ocağı sahibi Hüseyin Gül, Yasin Örengül, Niyazi Altaş ve Kayhan Karaca'yı bıçakladı. 

 
 
 
HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ
Kavga esnasında çay ocağının sahibi Hüseyin Gül de bıçaklandı. Yaralılardan Yasin Örengül, Niyazi Altaş ve Kayhan Karaca olay yerine gelen ambulanslarla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, yaralanan çay ocağı sahibi Hüseyin Gül ise Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralanan Örengül, Altaş ve Karaca'nın yakınları Kocaeli Devlet Hastanesi'ne akın etti. Kalbinin altından aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan 24 yaşındaki Kayhan Karaca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 
Kavga esnasında çay ocağının sahibi de bıçaklandı. Yaralılardan Yasin Örengül, Niyazi Altaş ve Kayhan Karaca olay yerine gelen ambulanslarla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, yaralanan çay ocağı sahibi de Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalbinin altından aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan Kayhan Karaca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Olayla ilgii soruşturma başlatıldı