İzmit Kadıköy Mahallesi’nde genç bir kadın kendini asarak yaşamına son verdi. Edinilen bilgilere göre, İzmit Kadıköy Mahallesi Ilgaz Sokak’ta bulunan bir evde Servet Şen (31) adlı genç bir kadın intihar etti. Kendini asan genç kızın cansız bedenini erkek arkadaşı buldu. Durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Hızla olay yerine gelen ekipler Servet Şen’in hayatını kaybettiğini belirledi. 

Aslen Mersinli olduğu öğrenilen Şen, İzmit’te bir börekçide çalışıyordu. Dün sevgilisinde ayrılığı belirtilen genç kızdan uzun süre haber alamayan arkadaşları evine geldi. Eve giren arkadaşları salonda Servet Şen’in kendini asmış bir şekilde bulundu. İntihar etmeden önce bir not bırakan genç kız, "Ben bu yalan ve yalancılarla dolu dünyadan bıktım. Ölümümden kimse sorumlu değildir. Beni sakın memleketime gömmeyin. Cenazeme de kimse gelmesin" ifadelerini kullandığı öğrenildi. Genç kızın cansız bedeni yapılan incelemenin ardından Asri Mezarlık morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İntihar ederek hayatını son veren Servet Şen'in evli ve iki çocuk sahibi olduğu, Mersin'den yaşanan eşinden de uzun süredir ayrı olduğu öğrenildi.