Caner Yüksel’in sahip olduğu otel, misafirleri için özel tasarlandı. İzmit’in en seçkin otellerinden biri olmaya aday Rosso’nun panoramik manzarası ile İzmit’i seyretmek mümkün. Şehrin yeni çağdaş simgelerinden biri olma yolundaki 5 katlı otel, dikkat çeken mimarisinin yanı sıra, İzmit’in ilham verici kültürel çeşitliliğe sahip atmosferini yansıtıyor. Rosso şehrin yeni yaşam alanı olacak kadar iddialı. 

KONFORLU KONAKLAMALAR
Konforlu konaklamalar için tasarlanmış 25 odayı içeren Rosso’nun kapalı otopark avantajı da bulunuyor. Şık bir tasarım sergileyen tüm konuk odalarında çok rahat edeceğiniz yataklar bulunuyor ve odalar rahatlatan dekorasyonuyla öne çıkıyor. Alakart yemek servisinin yapıldığı, terasında roof barı bulunan, güler yüzlü personeliyle hizmet veren, ücretsiz sınırsız internet erişimiyle, şirket toplantıları ve şirket yemekleri için tercih edebileceğiniz Rosso Hotel, yeni bir bakış açısı sunuyor.


ROOF BAR’DAN ETKİLENECEKSİNİZ 
Otel bünyesindeki roof bar ise, şehrin en yeni ve iddialı mekanlarından biri olarak dikkat çekiyor. Hem tasarımı hem mönüsü, hem de fiyatlarının uygunluğuyla “yeni bir perspektif”, özgün bir mutfak kültürü sunmaya hazır olan Rosso, genç ve yaratıcı aşçısı öncülüğünde keşfedilmemiş pek çok lezzeti açığa çıkarıyor, misafirlerine imza niteliğinde deneyimler yaşatıyor. 

 


MODERN ve SIRADIŞI BİR TASARIM 
Hem modern, hem sıra dışı olmayı başarabilen Rosso Hotel, açık büfe kahvaltıdan akşam yemeğine dek geniş bir yelpazede alternatifler sunuyor. Özel organizasyonlar, küçük davetler, kokteyller, şirket yemekleri ve toplantılarının da yapılabileceği Rosso, şehrin yeni oteli olacak.