15 Temmuz darbe girişiminden bu yana Gebzeliler Gebze Kent Meydanını bir an boş bırakmıyor. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve ekibi, Gebzelilerin bu milli irade nöbetlerinde onlara destek olmaya devam ediyor. Gebze Belediyesi milli iradesine sahip çıkan her akşam meydanı dolduran Gebzeliler için çay, simit, su ikramlarında bulunuyor. Vatandaşların gündemi takip edebilmeleri için LED ekranlardan yayınlar yapılmaya devam ediliyor. 
BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ
Her akşam Gebze kent meydanında vatandaşlarla birlikte olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, demokrasi nöbeti tutan Gebzeliler ile sohbet etti son gelişmeleri birlikte değerlendirdi. Her akşam hınca hınç meydanı dolduran Gebzelilere teşekkür eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Bu nöbet herkesin davası oldu. Vatanı milletini seven herkes meydanlarda Demokrasi nöbetinde, hepinizden Allah razı olsun” dedi.
İLAHİLER SÖYLENDİ
Kent Meydanın da oluşturulan sahnede dün akşam Umut Mürare ilahileri milli irade nöbeti tutan Gebzeliler için söyledi. Gebzeliler Mürare’nin seslendirdiği ilahileri hep birlikte söyledi. Okunan Kur-an tilaveti sonrası yapılan duaya Gebzeliler hep birlikte amin dedi.