İstasyon Gebze'nin vitrini olacak!

 İstasyon Mahallesi'ne sabah namazının ardından kurmaylarıyla çıkarma yapan Başkan Köşker, esnafı gezdi, vatandaşlarla sohbet ederek hizmetleri yerinde inceledi. Köşker, tamamlanacak çalışmalarla İstasyon'un Gebze'nin vitrini haline geleceğini dile getirdi.  

HALKLA İÇ İÇE

Başkan Köşker, durmak bilmiyor. Göreve geldiği günden bu yana halkın içinde, vatandaşların sorunlarını ayağına giderek dinleyen ve yerinde çözüm üreten Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mahalle gezilerine ara vermeden devam ediyor. İlk günden bu yana ilkeli ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla Gebze'ye hizmet eden Başkan Köşker, Gebzelilerin gönlüne taht kuran başkan olarak isimlendirilmeye başladı.

YERİNDE İNCELEDİ

Her sabah güne sabah namazının ardından farklı bir mahallede başlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, esnaf turu yapıyor, işe gitmek üzere yola çıkan Gebzeli hemşerileriyle sohbet ediyor. Önceki sabah kurmaylarıyla birlikte İstasyon Mahallesi'ne çıkarma yapan Başkan Köşker, hizmetleri yerinde inceledi.

GEBZE'NİN VİTRİNİ

Vatandaşlarla sohbet eden Köşker, hizmetleri gerçek sahipleri olan mahalle sakinlerine sordu. Altyapı çalışmalarının ardından üstyapı donatılarının da yenilendiği İstasyon Mahallesi'nin Gebze'nin vitrini olduğunu söyleyen Başkan Köşker, asrın projesi Marmaray'ın doğu ucu başlangıcının İstasyon Mahallesi'nde olduğunu hatırlattı.

ÖNEMLİ PROJELER

Asrın projesi Marmaray Gebze başlangıcının İstasyon Mahallesi'nde bulunmasının bölgeye ayrı bir değer katacağına değinen Başkan Köşker, bölgenin kuzey-güney bağlantısının sağlayacak dal-çık projesinin yanı sıra bilim sanat merkezinin önemli yatırımlar kategorisinde yer aldığını söyledi.

VELİLERİ DİNLEDİ

Taksi duraklarını da ziyaret eden Başkan Köşker, Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda öğrenciler ve velilerle de sohbet etti. Gebze Belediyesi'nin katkılarıyla baştan aşağıya yenilenen, yeniden yapılan Cumhuriyet İlköğretim Okulu velileri Başkan Köşker'e katkılarından ötürü teşekkür etti. Köşker'e İstasyon turunda; AK Parti Mahalle Başkanı Şenol Soba, İlçe yöneticisi Hasan Soba, Mahalle Muhtarı Mehmet Kesgin, belediye birim müdürleri eşlik etti.