Gebze Kent Meydanı bugün önemli bir kültür etkinliğine imza atacak. Gümüşay Grup katkıları ve Özgürlük Kitabevi’nin desteği ile gazeteci yazar Levent Altun bu akşam saat 19.00-21.00 saatleri arasında okuyucular için kitaplarını imzalayacak. 
ÜCRETSİZ DAĞITILIYOR 
Gebze Kent Meydanı bugün önemli bir kültür etkinliğine imza atacak. Gümüşay Grup katkıları ve Özgürlük Kitabevi’nin desteği ile gazeteci yazar Levent Altun yarın akşam (Perşembe) saat 19.00-21.00 saatleri arasında okuyucular için kitaplarını imzalayacak. Gebze İlçe Halk Kütüphanesinin de destek verdiği etkinlikle ücretsiz dağıtılacak olan Levent Altun kitapları Gebzelileri bekliyor olacak. Levent Altun kitapları ücretsiz dağıtılacak. 
ÖNEMLİ BİR ETKİNLİK
İlk kitabı +18 ve ikinci kitabı Kaçış Noktası ile ciddi bir yazarlık başarısı gösteren Levent Altun bu akşam gerçekleşecek olan etkinliğe tüm Gebzelileri davet etti. Önemli bir etkinliğin gerçekleşeceğini kaydeden gazeteci-yazar Levent Altun “Bu etkinlikle kitaplarım ücretsiz olarak Gebzelilerle buluşacak, imza günü ve söyleşi de gerçekleşecek. Kitaplar bizden okumak sizden. Tüm Gebzelileri Kent Meydanına davet ediyorum.” dedi.