Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşkerin yeğeni ve aynı zamanda Gebze Belediyesi Başkanlık Özel Kalem Müdürü Levent Köşker'in düğünü için sanat, siyaset ve futbol dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker tarafından kıyılan nikahta Levent Köşker'in şahitliğini Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Düzce Vali Yardımcısı Salih Karababulut, Gebze Emniyet Müdürü Güner Yılmaz , Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemalettin Kaflı ile  Gebze Ak Parti ilçe Başkanı Hasan Soba yaptı.

Şekerpınar Ramada Otel'deki  düğün töreninde sanat, siyaset ve spor dünyasından çok sayıda tanınmış isim katılırken, Sanatçı  ev sahipliğini Başkan Adnan Köşker ile Eşi Ragibe Köşker yapıyor.  Konukları kapıda karışlayan Köşker çifti düğüne katılan tüm davetlilerle yakından ilgilenirken Türk Sanat Müziğinin en güzel ve güçlü sesi Nalan Altınörs'de Köşker çifti için geldi.  Sanatçı Altınörs birbirinden güzel şarkılarını konuklar ve Levent- Seray Köşker çifti için seslendirdi.