Körfez’de lise öğrencisi bir kızı elle taciz eden zanlı, polisin sıkı takibi sonrasında gözaltına alındı. Alınan bilgi ve
iddialara göre; 15 gün önce Tütünçiƛik Çamlıtepe Mahallesi’ndeki okulundan çıkan lise öğrencisi genç bir kıza, E.T. (22) isimli bir kişi elle tacizde bulundu. Genç kızın çığlıkları üzerine E.T., hemen kayıplara karıştı. Genç kız ve ailesinin şikayeti üzerine soruşturma başlatan Körfez polisi,ilk olarak olay mahallinde ve yol güzergahındaki güvenlikkameralarını inceleme başladı.

AYNI SUÇTAN CEZASI VAR

Tacizi gerçekleştiren kişinin proҎlinin belirlenmesi üzerine ekipler, ilçedeki diğer güvenlik kameralarını geriye dönük incelemeye başladı. Körfez Devlet Hastanesi’ndeki bankamatikten para çekerken görüntüsü tespit edilen zanlının adresi için banka ile yazışma başladı. Yazışmanın sonuç vermesi üzerine zanlının adresine baskın düzenlendi.Evde gözaltına alınan E.T., ifadesi alınmak üzere karakolagötürüldü. E.T.’nin bir yıl önce Yarımca’da benzer bir suçu  olduğu ve aldığı 2.5 yıllık cezasının ertelendiği öğrenildi. İfadesinin ardından E.T., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.