MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, genel seçimler öncesinde çalışmalarını Gebze´de sürdürürken, Gebze’nin sorunları ile ilgili anket yaptırdığını söyledi

 
 
TÜRKİYE TEHLİKELİ VİRAJDA
MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan 7 Haziran´da yapılacak genel seçimler öncesinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyormuş aldığımız bilgilere göre.
Türkkan´ın dernek ziyaretleri kapsamında, Gebze´de ilk durağı Gebzeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olmuş.
Gebzeliler Derneği'nde vatandaşlara açıklamada bulunan Türkkan; ´´Gebze'yi yönetmek için vizyon sahibi insanlar gerekiyor.
Gebze'nin bir kere giriş yolu bile yok.
Gebze'de en büyük sorun yaptırdığım ankete göre işsizlik çıktı. Türkiye'nin çok önemli sorunları var.
Ülkemiz tehlikeli virajda gidiyor.
Bunların hepsinin başında halkımız aç. Pazarda kimse alış veriş yapamıyor. Ülkemizde 9 milyon kişi yardım alıyor. İnsanlara hakkını vermek yerine yardım veriyorlar.
Bu yardımların karşılığında vatandaştan oy istiyorlar'' dedi.
 
ERDOĞAN ARTIK ÜLKEYE YÜK
Gebze'de dernek ziyaretlerini sürdüren MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan'ın ikinci durağı Gebze Duraklı Köyü ve Çevre Köyleri Yardımlaşma Derneği olmuş.
Dernek Başkanı İsa Gül ile dernek üyelerinin karşıladığı Türkkan burada vatandaşların desteğini ve oylarını istemiş.
Türkkan ''Devlet sadece vergi alıyor, vatandaşın cebindeki parasına göz dikmişler. Vatandaşın cebindeki 100 liranın 76 lirasını vergi olarak alıyorlar.
Cumhurbaşkanı artık diktatörlük istiyor.
Mesele Başkanlık sistemi değil, mesele diktatör olmak. Recep Tayyip Erdoğan artık AKP'ye yük olmaya başladı.
Ülkemizdeki sıkıntıların sona ermesi ve ekonomik anlamda işçinin, emeklinin ve memurun refaha kavuşması için oylarınızı bekliyoruz. Çünkü geleceğimiz için tehlike çanları çalıyor'' demiş.