MHP Gebze İlçe Teşkilatı Cumartesi günü saat 15.00’da ‘Büyük Gebze Yürüyüşü’ düzenliyor.

Trafo meydanından başlayacak yürüyüşe MHP Kocaeli İl Başkanı ve İl Yönetimi, Kocaeli’nin MHP İlçe Başkanları ve yöneticileri, milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşları, hemşehri dernekleri ve vatandaşlar katılacak.

Sosyal medya üzerinden açılan etkinlik davetlerine de yoğun talep olduğunu vurgulayan komite, Gebze’de ciddi ses getireceklerini vurguladılar.

MHP Gebze İlçe Teşkilatı’ndan yürüyüşle ilgili yapılan açıklama şöyle:

Gebze’de seçime sayılı günler kala birlik ve dayanışma sembolü olması anlamında;

“Bin yıllık kardeşliği yaşa ve yaşat, sonsuza kadar var ol TüRKiYEM” vurgusu ile Gebze halkına saygı ve sevgilerimizi iletiyoruz.

Cumartesi günü işin yoksa buluşalım mı ? Mesela saat 15:00’de, Gebze trafo meydanında. Ben o saatte orada olacağım. Gelirsen mutlaka görüşürüz orada. Sana orada çay ısmarlayamam ama söz, boğazımız patlayana, sesimiz kısılana kadar NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! diye bağırırız. Uzun uzun sohbet edemem seninle ama söz veriyorum durmadan, duraksamadan bir saatten uzun, kol kola yürürüz.

Seninle layıkıyle ilgilenemem belki ama söz veriyorum sana, bunu hissettirmeyecek binlerce dostumla bir arada olacaksın .

O halde biz bu Cumartesi öğleden sonra saat 15:00 de elimizde bayraklarımız, yüreğimizde vatan sevdamızla Gebze Trafo Meydanı’nda toplanıyoruz.

Onurlu, güçlü, mutlu ve umutlu gelecek için;

Büyük Gebze Yürüyüşü’ne bayrağını al da gel.

Sen yoksan bir kişi eksik, sen var isen çığ gibi büyüyeceğiz.

Haydi Gebze, söz şimdi senin.