MHP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan, Gebze’de parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.
Toplantıya, MHP Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü Gebze ilçe başkanı Ferit Taşdemir ve partililer katıldı.  Toplantıda ilk olarak konuşan Gebze ilçe başkanı Ferti Taşdemir, “seçimlere az bir zaman kaldı. Tüm teşkilatlarda çalışıyoruz. Sayın vekillimiz bugün burada seçim startını verecek. Kendisine teşekküre ediyoruz.”dedi. 

ÜNLÜ, ’50 BİN KİŞİLİK MİTİNG YAPACAĞIZ’ 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise, “8 Mayıs SKM açılışımız ve Ali Kınık ile bir konser olacak. 20 Mayıs MHP’nin Kocaeli mitingi olacak. En az 50 bin kişi katılacak. 31 Mayıs Ozan Doğulu konseri olacak. Kocaeli gençliği buluşacak. Planlı ve programlı çalışmak. Bir gecede her yere gideceğiz. Gidilmedik hiçbir yer kalmayacak. 12 Mayıs Sandık Görevlileri ile birer bir eğitim verilecek. 7 Haziran’da başarıyı yakalayacak bir heyecan var. Hayalimiz dört artı bir diyoruz”diye konuştu. 

TÜRKKAN, ‘GEBZE’NİN BİZE YÜKLEDİĞİ MİSYONU BİLİYORUZ ‘

Son olarak konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Tükkan, 7 Haziran gününe kadar gününü önemi bir kısmını Gebze’de olacağını belirterek, “Gebze’nin bize yüklediği misyonunu hissediyoruz. 2007 yılında seçime girdiğimizde bize de var olan gelen vekil muamelesi yapmışlardı. 2007 yılında şunu söyledik Kocaeli’nde siyaset Gebzesiz konuşulmaz dedik. Gebze’nin her yerinin ve her sorunu biliyoruz. Kimin cenazesi ve hastası var biliyorum. Biz Gebze’yi Türkiye’de belli bir noktaya çıkardık.  Bugüne kadar 7 Haziran vekilliğin son günü. Destek veren tüm herkese teşekkür ediyorum. Diğer adaylarına göre 4 yıldır buradayım. Sorunu olanın ilk aradığı biriyim. Kocaeli’nde sandık görevlimiz 9 bin 813 görevlimiz var. “diye konuştu.