Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, dün MHP Gebze İlçe Teşkilatı'nda bir basın açıklaması gerçekleştirdi. MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir'in de hazır bulunduğu açıklamada Ünlü, MHP Kocaeli İl Teşkilatının 15 Ocak tarihinde vatandaşın sorunlarını dinlemek amacıyla sahaya ineceğini duyurdu. Ünlü açıklamasında, "MHP olarak bir plan ve program dahilinde kamuoyuyla vatandaşlarla yüzyüze programlar adı altında sahaya iniyoruz. Vatandaşımızın bugünkü ekonomik durumla, güneydoğuda yaşanan olaylarla, başkanlık sistemi, anayasa tartışmaları, yerinden yönetimle ilgili kafasının karışık olduğunu biliyoruz. Bizde onları bu konularda bilgilendirmek amaçlı bir dizi programla Kocaali'yi MHP yöneticilerimizle gezeceğiz, vatandaşı dinleyeceğiz" dedi. 

GEBZE’DEN BAŞLAYACAK
Ünlü açıklamasına şöyle devam etti; “MHP Kocaeli Teşkilatı olarak 15’i itibari ile tüm Kocaeli de saha çalışmalarını başlıyor. Siyasetin durağanlaştığı günlerde MHP vatandaşla yüz yüze programı adı verilen saha çalışmasını uygulamaya koyacak. Programımız Gebze’den başlayarak Dilovası’nda bitecek.  En az 30 bölgeli programlarla sahada olacağız. Vatandaşın belediyelerden şikayetlerini dinleyerek kamu oyu ile paylaşacağız” dedi. 

ÇALIŞMA TAKVİMİ 
15 Ocak Gebze, 22 Ocak Kartepe, 29 Ocak İzmit, 5 Şubat Körfez, 12 Şubat Çayırova, 19 Şubat Başiskele, 26 Şubat Karamürsel, 4 Mart Gölcük, 11 Mart Darıca, 18 Mart Derince, 25 Mart Kandıra, 1 Nisan Dilovası.

LALE KALAYCIOĞLU