Dünya'ca Ünlü Sinema filmi, çocukların en çok güldüğü çizgi kahramanlar Minyonlar Kocaeli'de. Senaryosunda temel eğitim esasları içerisinde olan, güldürürken düşündüren, müzikal tiyatro oyununda, kahkaha atan çocuklarımızı mutlu eden, Minyonlar Kocaelili büyük küçük demeden hayranlarıyla buluşacak.

Tiyatro oyununun konusu, Dr. Gru'nun bilimsel çalışmaları sonucu ortaya çıkardığı Minyonlar, sürü halinde yaşarlar ve birbirlerinden hiç ayrılamazlar. Dr. Gru, son çalışmaları için, Türkiye'ye gitmek zorunda kalmıştır. Yola çıkmak için hazırlanır ve laboratuarı Minyonlara emanet eder. Fakat sürünün en maceracı ve çılgın minyonları 'Tim ve Mark' gizlice Gru'yu takip ederek onlar da Türkiye macerasına katılır.

Hiç bilmedikleri bir ülkede, bilmedikleri kültürler, bilmedikleri yemekler ve danslar... Çılgın minyonlar kendilerini Gru'dan saklayarak tatil yapmak için ellerinden geleni yaparlar. Yaptıkları hatanın farkına vardıklarında nasıl ders alacaklarını hep beraber izleyeceğiz. Çılgın minyonlar Türkiye macerası için ilk kez Kocaeli'de! Sizde bu eğlenceli unutulmaz saatleri çocuklarınızla birlikte yaşamak istiyorsanız yarın Özdilek Alışveriş Merkezine gitmeyi unutmayın.

Tiyatro gösterisi Pazar günü 14:00 ve 16:00 saatlerinde iki seans halinde Özdilek Alışveriş Merkezi etkinlik alanında ücretsiz olarak tüm çocuklara açık olacak.