Ayvaz, “STK’lar olarak bizler hükümetin tüm insanlarımızı ilgilendiren konularıyla alakalı yapılan güzel işleri her zaman destekleye devam edeceğiz" dedi.

DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bugün Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Celal Ayvaz ve yönetimini derneğin sosyal tesisinde ziyaret etti. Ziyarette parti yöneticileri ve dernek yöneticileri hazır bulundu. İlk olarak söz alan MÜSİAD Başkanı Celal Ayaz, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın geçmişte MÜSİAD yönetim üyesi olduğu için ziyaretin ayrı bir anlamı olduğunu söyledi. Ayvaz şunları kaydetti: “İl Başkanımız Şemsettin Ceyhan’a yaşadığımız ülkemizde daha adil ve demokratik bir sistemi oturtmak adına hükümetimiz ile birlikte şehrimize katkı sağlama adına başarılar diliyoruz. Atılacak olan her güzel adımın toplumuzu ilgilendirdiğini iyi biliyoruz. AK Parti iktidarı döneminde yapılan icraatların şehri yaşanabilir hale getirdiğini görüyoruz.  STK’lar  olarak bizler hükümetin tüm insanlarımızı ilgilendiren konularıyla alakalı yapılan güzel işleri her zaman destekleye devam edeceğiz yanlış gördüklerimizi dillendireceğiz”

BAŞKANLIK SİSTEMİ KONUŞULACAK

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise MÜSİAD’ın 3 yıl yönetim kurulu üyeliğini yaptığını ve kurumda güzel anıları olduğunu ifade etti. Başkan Ceyhan, “Burada güzel hizmetlere imza atmaya hep birlikte gayret ettik. İş adamı ve iş dünyası olmak üzere Türkiye’nin gidişatıyla ilgili birçok müzakere yaptık. Tüm dernek üyelerine destelerinden dolayı teşekkür ediyorum. 7 Haziran ve 1 Kasım seçim sonucunda şehrimizde faaliyet gösteren STK’larımıza gidelim istedik. Bir zafer kazanmış olsak bile zafere kapılmadan aldığımız oyla kentimize nasıl hizmet ederiz diye sormak istedik. Ocak ayından beri Perşembe günleri STK’larımızı ziyaret ederek müzakere yapıyoruz ama MÜSİAD’ın her Salı sabah 08.00’de toplantı yaptığını biliyorum o yüzden Salı günü geldik. Kahvaltının ardından yeni anayasa ve başkanlık istemi ile ilgili konuları detaylı bir şekilde istişare yapacağız” şeklide konuştu. Ceyhan’ın konuşmasının ardından program basına kapalı olarak devam etti.