ULUSLARARASI İstanbul Gastronomi Festivali kapsamında yapılan yarışmalarda makarna alanında 22 ülkenin mutfak şefleri arasından birinci çıkan AK Partili eski il yöneticisi herkesin sevdiği bir isim olan Ayten Saner’in mutfaktaki becerisini bilmeyen yoktur. Saner, yine önemli başarılara imza atmak için kolları sıvadı. Saner, Knorr Bulyon çeşitleri ile hazırladığı yemeği www.knorrlezzetodulleri.com adresinden paylaşarak yarışmaya katıldı.
Profesyonel mutfaklarda çalışan aşçılar ve aşçılık öğrencilerinin katıldığı yarışmada ön eleme için başvurular www.knorrlezzetodulleri.com sitesi üzerinden 29 Kasım’a kadar devam edecek.

 

BU LİNKE TIKLAYIN
‘Knorr Lezzet Ödülleri’nde 1. olan aşçı 10 bin TL’lik hediye paketi, 2. aşçı 7 bin TL’lik hediye paketi ve 3. olan aşçı 5 bin TL’lik hediye paketi kazanacak. Knorr Bulyon ile hazırladıkları yemeğin tarifini ve fotoğrafını bu adres üzerinden yükleyen şefler, daha sonra Facebook sayfalarının linkini paylaşarak en çok beğeniyi almaya çalışacak. Beğeni sayılarına göre her haftanın 1.’si belirlenecek. Haftanın 1.’si şefler isimlerine özel şef bıçağı kazanma şansını yakalayacak. Kocaeli’nin gururu olan Ayten Saner’in yemeğinin adı; ‘Tavuğun en sucuk hali.’ Linki ise http://www.knorrlezzetodulleri.com/tarif/detay/29. Sizler de buradan Saner’in yemeğine oy vererek destek sağlayabilirsiniz.