Gebze Yavuz Selim Mahallesi’nde meydana gelen olayda 18 yaşındaki Onur Cin pompalı tüfekle açılan ateş sonucu öldürüldü, H.İbrahim Yavuz’da yaralandı. Polis cinayeti işleyenlerin kullandığı aracı her yerde arıyor.

Alınan bilgi ve iddialara göre olay Yavuz Selim Mahalllesi’nde önceki gece Onur Cin ve H. İbrahim Yavuz ile kimlikleri belirlenemeyen kişi ya da kişilerle önce alkol almaya sonra tartışmaya başladılar. Bir süre sonra pompalı tüfekle açılan ateş sonucu Onur Cin ve H. İbrahim Yavuz yaralandı. Hastaneye sevk edilen yaralılardan Onur Cin yaşamını yitirirken H. İbrahim Yavuz’un ise tedavi altına alındı. Polis olay sonrası soruşturma başlatırken, cinayet olayını gerçekleştiren kişi yada kişilerin kullandığı 41 VA 085 plakalı aracı bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA DA BİR KİŞİ ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

Yavuz Selim Mahallesi’nde geçtiğimiz hafta bir kişi bıçaklanarak öldürülmüştü.  21 Ekim’de Yavuz Selim Mahallesinde Ozan Ünver (30),  arkadaşı D.O. ve kimliği belirlenemeyen bir kişi, dışarıda alkol aldı.  Bir süre sonra Ünver ile D.O, henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine D.O üzerinde taşıdığı bıçakla Ozan Ünver'i kalbinden bıçakladı. Ağır yaralanan Ünver, zanlı D.O ve bir arkadaşı Fatih Devlet Hastanesi Acil Servisine götürdü. Yaralı Ünver, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.