25.Dönem AK PARTİ Kocaeli Milletvekili 2. Sıra Adayı Radiye Sezer Katırcıoğlu sosyal medya hesabı üzerinde açıklamada bulundu.

İşte o açıklama;

Sevgili kardeşlerim, değerli yol arkadaşlarım,


25. Dönem Milletvekili Adaylarımız ülkemize, milletimize, partimize, bütün coğrafyamıza, tüm dünyaya hayırlı olsun. Kocaeli İlimizin Aday Adayı olarak çıktığım bu yolda başta Rabbim sonrasında da Partimizin Kurucu Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU, Saygıdeğer Bakanımız, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Milletvekillerimiz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız, Ak Parti Kocaeli İl Başkanımız ve İlçe Başkanlarımız, Kocaeli İlçe Belediye Başkanlarımız, Parti Teşkilatımız ve teşkilatımızın her üyesinin, STK’ların, Kamuoyunun teveccühü ve Genel Merkez teşkilatımızın takdiri ile bu bayrağı teslim almış bulunmaktayım.
Biz Hükumetimiz, Partimiz, Teşkilatlarımız olarak üzerimizde büyük bir emanet taşıyoruz, bu emanetin ağırlığı daha da artmıştır. Kibirden zaten sakınıyorduk, bugünden itibaren çok daha büyük bir hassasiyetle sakınacağız. Daha mütevazı olmanın gayreti içinde olacağız.
Listelerin açıklanması ile üzerime düşen sorumluluğun farkında olarak, ülkeme olan sevgim, inandığım doğrular için çalışma azmimle, şahsıma gösterilen desteğe, güvene layık olmaya gayret göstereceğimden hiç kuşkunuz olmasın.
Girdiğim bu kutsal yolda şu aşamaya kadar beni her zaman her konuda destekleyen eşime, çocuklarıma ve sevgili aileme verdikleri destekten dolayı minnettarım.


Radiye Sezer KATIRCIOĞLU
25.Dönem AK PARTİ Kocaeli Milletvekili Adayı

 

Radiye Sezer KATIRCIOĞLU

KİMDİR? TIKLA