Türkiye faaliyetlerine 1998 yılında başlayan Real, 6 yıl aradan sonra ilk mağazasını Gebze Center’de açtı.
Real’in Gebze Center Alışveriş Merkezi’nde açtığı yeni mağazası, 28 Mayıs 2015 itibariyle tüketicileri ağırlamaya başlayacak. Mağaza Real’in Türkiye operasyonlarının Beğendik tarafından satın almasından sonraki ilk yatırımı olması nedeniyle de önem taşıyor.

Temmuz 2014’te Beğendik tarafından Türkiye operasyonları satın alınan Real Hipermarketler Zinciri, 6 yıl aradan sonra ilk mağaza açılışını Gebze Center Alışveriş Merkezi’nde yaptı. Real Gebze Center Mağazası, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, İzmit ve Konya’da 12 şubesiyle hizmet veren Real’in 13. Mağazası oldu. Satın alma sürecinden sonra ilk yatırım olan Real Gebze Center Mağazası, 8 bin 693 metrekare alanda 20 kasayla hizmet veriyor.

 GEBZE’NİN TEK VE EN BÜYÜK HİPERMARKETİ

Real Gebze Center mağazası, metrekare büyüklüğünün yanı sıra, içerisinde barındırdığı ürün çeşitleriyle de Gebze’nin en büyük hipermarketi konumunda. Mağazada Gebzeli tüketicilere meyve sebze, et, balık, unlu mamüller, bakliyat gibi temel gıda maddelerinin yanı sıra, tekstil ürünleri, küçük ev aletleri, elektronik ürünle, kırtasiye malzemeleri gibi 21 kategoride on binlerce çeşit yerli ve yabancı markalı ürün sunuluyor.

REAL’İN BÜYÜME DÖNEMİ GEBZE CENTER MAĞAZASI’YLA BAŞLIYOR

Real Gebze Center mağazasının hizmete açılmasıyla ilgili bilgi veren Real Genel Müdürü  Hacı D.Beğendik “ 1998 yılından bu yana Türkiye’de faaliyette bulunan Real’in operasyonlarını 2014 yılı Temmuz ayında satın aldık ve bu alımın ardından hizmet alanımızı geliştirmek üzere yoğun bir çalışma döneminin içerisine girdik. İlk hedefimiz olan Real’i kara geçirmeyi başardıktan sonra, 2015 yılına yönelik büyüme planlarımızı yaptık. Bu planların ilk ayağı, yılın ilk yarısında Gebze ‘de bir mağaza açmaktı. Gebze Center mağazamız, alt yıl aradan sonra açtığımız ilk mağaza olması nedeniyle bizler için ayrı bir önem taşıyor” dedi. Real Gebze Center mağazasıyla yatırım dönemini başlattıklarını söyleyen Hacı D. Beğendik, “ Gerek konumu gerekse de gelişmiş yapısı nedeniyle Gebze bizim için öncelikli noktaydı. Şimdi hedefimizde 2015 sona ermeden en az bir mağaza daha açmak var. İstanbul, İzmir ve Eskişehir’de uygun konumlu ve metrekareli mağazalar bakıyoruz” şeklinde konuştu.

REAL GEBZE CENTER MAĞAZASI 200 KİŞİLİK İSTİHDAM SAĞLIYOR

Gebze Center alışveriş Merkezi’nde hizmete alılan mağazanın personelinin tamamı Gebze ve çevresinde yaşayanlar arasında seçildi. Mağaza ilk etapta 200 kişiye istihdam olanağı sunuyor. Real Gebze Center Mağazası yarı zamanlı çalışma olanağı ile özellikle üniversite öğrencilerine  de ek çalışma olanağı sağlıyor.

AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYA

 Real Gebze Center mağazası açılış nedeniyle tüketicilere çok özel bir kampanya sunuyor. Real Gebze Center’da 11 Haziran 2015’e kadar, yüzlerce üründe özel indirimler tüketicileri bekliyor