Gebze’de gövde gösterisi yapmaya hazırlanan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı Seçim Karargah Başkanı Süleyman Önver, yaklaşık onbeş gündür sadaha olduklarını ifade ederek halkın kendilerine büyük teveccüh gösterdiğini ve bunun içinde kentin en büyük salonunu tuttuklarını söyledi.

Saadet Partisi İlçe Başkanlığı konferans salonunda İlçe Başkanı Ergin Öztürk, Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Günler, Kadın Kolları Başkanı Nesrin Özkan, İlçe Başkanlık Divanı, Gençlik Kolları Başkanlık Divanı, Kadın Kolları Başkanlık Divanı, Mahalle Temsilcileri ve Mahalle Sorumlularının hazır bulunduğu istişare toplantısında hafta sonu gerçekleşecek olan ‘Aday Tanıtım Şöleni’ hakkında Seçim Karargah Başkanı Süleyman Önver tarafından bilgi verildi.

“HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAK”

Hafta sonu Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek olan “Aday Tanıtım Şöleni” programı hakkında katılımcılara bilgi veren Karargah Başkanı Önver, “Halkın Saadet Partisine olan özlemlerini gittiğimiz her ortamda görüyoruz ve yaşıyoruz. Artık halkımız bu yağma düzeninden bıkmıştır. Oluk oluk fevc fevc Saadete gelmektedir. Belediye Başkan adayımız gittiği her ortamda adeta bir Belediye Başkanı gibi karşılanıyor. Bunlar çok güzel olaylar. Şimdi hafta sonu kentimizin en büyük salonunda şov yapmaya hazırlanıyoruz. Genel Başkanımızın katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz Aday Tanıtım Şölenine tüm Gebze’li kardeşlerimizi ve Gebze’de yaşayan kardeşlerimizi bekliyoruz. Bunun için tüm teşkilatlarımızın üzerine düşen sorumluluğu gerçekleştirip çok çalışması gerekmektedir. 30 Mart gününe kadar durmadan bıkmadan yılmadan çalışacağız ve Belediye Başkan Adayımızı Gebze Belediye Başkanı olarak seçeceğiz” dedi.