Toplantıya ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Gaziler Mahallesi mahalle yönetimi katıldı. Toplantıda konuşan ilçe başkanı Necati Korkmaz, toplantıya olan katılımdan memnun olduğunu belirtti.

 
Toplantıda konuşan Gaziler Mahallesi mahalle başkanı Salih Yaban, "Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi’nin Gebze’de dalgalanması için çalışmalarımızı tüm birimlerimizle sokak sokak, apartman apartman, hane hane yapıyoruz" dedi. Yaban’ın ardından konuşma yapan Saadet Partisi (SP) Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, mahallede yapılan çalışmalardan memnun olduğunu belirtti.
 
KOLLARI SIVAYACAĞIZ
Korkmaz, konuşmasına şu ifadelerle devam etti; "Bu çalışmaların neticesinde görüyoruz ki teşkilatlarımız ilk günkü aşkla dimdik ayakta. İşte böyle herkes kendi üzerine düşen görevi layıkıyla yaparsa bizim Gebze Belediyesi’ni almama gibi bir durumumuz olmaz ve tabii akabinde meclise girememe gibi bir durumda hasıl olmaz. Burada bunu gerçekleştirmek için rahmetli Erbakan hocamızın her zaman vurguladığı çok önemli bir unsur ortaya çıkıyor. Buda inanç ve azim. İşte biz bir işi inanarak yaptığımız zaman Hz. Allah azze ve celle bunun mükafatını veriyor. Şimdi bu toplantının ardından herkes ilk günkü azim ve aşkla yeniden besmele çekerek kolları sıvayacak çalışmalara başlayacak. İşte o zaman bizde Cenab-ı Allah azimüşşan’ın yardımıyla muzaffer olacağız. Biz zaferden değil seferden sorumluyuz. Şimdi seferimiz yerel seçimlerdir. Bunun için çalışmalarımızı buna göre planlamalı ve şekillendirmeliyiz."