Seks manyağı  Seth Mazzaglia(32) ve kız arkadaşı Kathryn McDonough(22)  ile grup seks yapmayı kabul etmediği için tecavüze uğrayıp öldürülen Lizzi Marriott ’un  (19) ailesi  kaybettikleri kızlarının özel hayatını ve geçmişini korumaya uğraşıyor!


Daily Mail'in haberine göre tecavüzcü katil şartlı tahliye talebinde bulunmak için öldürdüğü genç kızın cinsel yaşamına dair bilgileri yeniden mahkemeye sundu. Yaşadıkları travmanın ardından yeniden her şeyin kamuoyunun önüne serilmesini istemeyen aile bu durumun kabul edilemeyeceğini söyledi. 

2014 yılında şartlı tahliye için başvuran cani Mazzaglia’nın mahkeme kararını temyiz etme talebi, kurbanın cinsel hayatının incelenmek üzere mahkeme tarafından kamuya açılmasını gerektiriyor.

Kurbanın ailesinin avukatı Rus Rilee, kurbanın özel hayatının  bu şekilde kamuya açık hale gelmesinin yaşanan vahşetten sonra  tekrar hayata tutunmaya başlayan aileyi yıkacağına dikkat çekti. Avukat, ailenin yaşadığı bu trajediden sonra en azından kızlarına saygı duyulmasını ve geçmişinin gizli kalmasını hak ettiklerini kaydetti.