Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Bayram tatilinde de Kartepelilerin mutlu günlerine ortak oldu. Başkan Üzülmez, evlilik akdi ile hayatlarını birleştiren gençlere bir ömür mutluluk dilerken, sünnet olarak delikanlılığa adım atan Kartepeli minikleri de tebrik etti. Ramazan ayı dolayısıyla ara verilen cemiyetler bayramın bitmesi ile birlikte yeniden başladı. Başkan Üzülmez de bayram tatiline rağmen Kartepelileri mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak yanlarında olup sevinçlerini paylaştı. 
 
Fatmanur ve İbrahim evlendi
Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, belediye personeli Ziya Gözyuman’ın kızı Fatmanur’un nikâhını kıydı. Uzuntarla Sosyal Tesislerinde yapılan nikâh töreninde Başkan Üzülmez,  hayatlarını birleştiren Fatmanur Gözyuman ve İbrahim Akkaya çiftine mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını da geline verdi. 
 
Şükrü ve Tuğba dünya evine girdi
Uzunbey Mahallesi sakinlerinden İbrahim Sezginer’in oğlu Şükrü Sezginer de dünya evine adım attı. Başkan Üzülmez Şükrü’nün bu mutlu gününde onu yalnız bırakmayarak Tuğba ile nikâhlarını kıydı.  Gençlere ve ailelerine mutluluklar dileyen Başkan Üzülmez, gençlere de takısını taktı.
 
Çiğdem ve İrfan nişanlandı
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Sabaz ve Pakır Ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Mehmet Sabaz’ın kızı Çiğdem ile İrfan Pakır evlilik yolunda ilk adımı atarken genç çiftin nişan yüzüklerini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez taktı. “Allah Tamamına Erdirsin” dilekleri eşliğinde kurdeleyi kesen Başkan Üzülmez, “Gençlerimiz evlilik yolunda ilk adımı attılar, bir an evvel evlenip huzurlu ve mutlu bir yuvaya kavuşmanızı temenni ediyorum.” dedi.
 
Alican ve Kübra’nın nikâhını Başkan Üzülmez kıydı
Başkan Üzülmez, Yalçın Üzunoğlu’nun oğlu Alican ve gelinleri Kübra Çakmaklı’nın nikâhını kıydı. Uzunoğlu Ailesinin bu mutlu gününde onları yalnız bırakmayarak Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde ki törene katılan Başkan Üzülmez, çifte mutluluklar dileyerek takılarını taktı.
 
Mustafa ile Nur evlendi
İstasyon Mahallesi esnafından Cafer Biçer’in oğlu Mustafa Biçer ve Nur Polat dünya evine girerken Bakan Üzülmez de genç çiftin mutluluklarına ortak oldu. Meşelik park’ta gerçekleştirilen törende Başkan Üzülmez, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek takılarını taktı.
 
Mehmet, Pınar ile dünya evine girdi
Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez, Mehmet Uzun ve Pınar Ekinci çiftinin nikâhlarını kıydı. Ertuğrulgazi Mahallesi sakinlerinden Mustafa Uzun’un oğlu Mehmet’in nikâhını kıyan Başkan Üzülmez, dünya evine giren genç çifti tebrik ederken, çiftin ailelerine de mutluluklar diledi.
 
Zeki ile Elvan çifti evlendi
Pazarçayır Köyünden Osman Kalyoncu’nun oğlu Zeki Kalyoncu ve Elvan Doğan’ın bu mutlu günlerinde Başkan Üzülmez genç çifti yalnız bırakmadı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde gerçekleştirilen törende nikâhı Başkan Üzülmez kıydı. Genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Üzülmez, nikâh cüzdanını da geline verdi.
 
Nigar İle Elvan muradına erdi
Başkan Üzülmez, Nigar Topal ile Lokman Yılmaz çiftinin de nikâhlarını kıydı. Başkan Üzülmez, genç çifte ve ailelerine de mutluluklar dileyerek çifte takısını taktı.
 
Başkan Üzülmez, delikanlılığa adımını atan minikleri de unutmadı
Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez ayrıca, Emekevler Mahallesi sakinlerinden; Ercan ve Zuhal Demiralay çiftinin çocukları Ege ve Eymen’in, Şefkatiye Mahallesi sakinlerinden; Metin ve Gönül Demir çiftinin oğulları İsmail Efe’nin ve Arslanbey Mahallesi sakinlerinden; Ömer ve Dilek Kolay çiftinin çocukları Tahir ile Asaf’ın sünnet törenlerine katıldı. Başkan Üzülmez, sünnet olan minikleri tebrik ederken takılarını taktı.