Yaşar Dilovası’nda Aday!
 
AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık’ın yaş haddinden dolayı görevi başkasına devredeceğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. 
 
Uzun süredir AK Parti Dilovası Gençlik Kolları  Başkanlığı görevini yürüten Suat Şık’ın ardından başkan adayı  AK Parti Dilovası Gençlik Kolları  Başkan Yardımcısı Serhat Yaşar oldu. 
 
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Adayı Serhat Yaşar ‘‘Bilindiği üzere 2015 yılında yapılacak olan genel seçimlerde iktidara yürümek için partimiz tüm Türkiye'de olduğu gibi Kocaeli’de de  kongre kararı aldı. Kongre kararının alındığı teşkilatlardan bir tanesi de Gençlik Kolları teşkilatımız olmuştur. Görevine hali hazırda devam etmekte olan İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Suat Şık yaşı gereği tekrar aday olmayacağından dolayı bu önemli göreve talip olduğumu belirtmek isterim. Ülkemizin geleceği olan gençler olarak bizlerde elimizi taşın altına koymalıyız diye düşünüyorum. Genel merkezimizin takdiri sonucunda göreve getirilmem durumunda daha çok çalışıp daha fazla fedakarlık yapmam gerektiğinin farkındayım, üzerimize alacağımız bu büyük sorumluluğun bilincinde hareket ederek hayırlı işlere imza atacağımızdan da şüphem yoktur.
 
Bu duygu ve düşüncelerle yapılacak olan kongremizin başkanlık için aday olacak diğer arkadaşlarımıza da başarılar dileyerek, Dilovası ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum’’ şeklinde konuştu.