İzmit’te yaklaşık 1 ay önce Fethiye Caddesi üzerinde açılan gerçek zamanlı evden kaçış oyunu Hurry Up İzmit yoğun ilgi görüyor

 

Dünya’nın birçok ülkesinde bulunan evden kaçış oyunları, geçtiğimiz yıl İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok şehirde macera, aksiyon ve gizem severler ile buluşuyordu. Artık şehrimizde Kumarbazın evi konseptli oyun ile Hurry Up, öğrenciler başta olmak üzere şirket çalışanlarına da natif bir eğlence sunuyor.

 

HEM EĞLENCE HEM GERİLİM
Evden kaçış oyunlarına en az 2 en fazla 5 kişilik bir grup olarak katılım gösterilebiliyor. 60 dakikalık süre boyunca ev içerisinde bulunan objeler ve bulmacalar ile şifreleri çözerek kapıları açıp diğer odalara geçebiliyorsunuz. Tam anlamıyla bir takım çalışması ve odaklanarak oynanması gereken bu oyun hem eğlenceli hem de az da olsa gerilim barındırıyor.

 

NATİF GÜNLER
İzmit’e farklı bir eğlence natifi getirmek adına uzun araştırmalar sonucu konsepti belirlediklerini ifade eden Rahman Kemal Taytak, müşterilerinin özel günlerine heyecan katmak adına da doğum günü, evlilik teklifleri gibi organizasyonlarda müşterilerine natif sunduklarını belirtti.

 

REZERVASYON YAPTIRIN
Hurry Up İzmit Fethiye Caddesinde Pırıldar İş Merkezi 5. Katta. Oyuna gitmeden önce rezervasyon yapılması gerekiyor. www.hurryupizmit.com ya da 0505 129 68 05 telefon numarasından rezervasyon yaptırabilirsiniz.