29 Eylül Salı günü Başiskele de bulunan The-Ness Otel’de yapılacak toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da katılacak.

ÇEŞİTLİ İLLERDEN KATILIM
Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 1. Bölge Sorumlusu Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in katkılarıyla gerçekleşecek olan toplantıda, 5 Büyükşehir, 3 il, 121 ilçe, 24 belde belediye başkanının yanı sıra, 4 il genel meclis başkanı, 14 il başkanı, 14 il yerel yönetimler başkanı, 14 kadın ve gençlik kolları yerel yönetim başkanları, 14 İl SKM başkanı, Kocaeli büyükşehir belediye meclis üyeleri, Kocaeli il yönetim kurulu üyeleri yer alacak.


HANGİ İLLER GELECEK?
1.Bölge’de; Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir illeri yer alıyor. İlimizde yarın gerçekleştirilecek olan bu önemli toplantıda bu illerden de yetkiler yer alacak.
Bu önemli toplantının Kocaeli’de gerçekleşmesi için öncülük eden Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 1. Bölge Sorumlusu İlyas Şeker, bugün Ankara, 30 Eylül’de Erzurum, 4 Ekim’de Kayseri, 5 Ekim’de Afyonkarahisar ve 6 Ekim’de de Elazığ’da yapılacak bölge toplantılarına katılacak.