UYUŞTURUCU VE ALKOLÜ KARIŞTIRDI

26 yaşındaki Jordan Gratwick, İngiltere'de bulunan bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Partide tanıştığı Laima Sinka ve Brandon Hersey'le 'eğlenceli' bir gece geçirmek için, Brandon'ın babasının 1.5 milyon dolarlık malikanesine konuk oldu. Ancak Jordan uyuşturucu ve alkolü karıştırmıştı. Bilinmeyen bir nedenle birden fenalaştı ve görevliler gelene kadar yaşamını kaybetti.

'BİZİ İLİŞKİYE GİRERKEN İZLEMEK İSTEDİ AMA YERE YIĞILDI'

Laima daha sonra verdiği ifadede 'Erkek arkadaşımla beni birlikte olurken izlemek istediğini söyledi. Brandon, Jordan'ın bana asla dokunmamasını söyledi. Gitmek istediğimi söyledim. Ancak Jordan çok kötü görünüyordu. Brandon'ın boğazına yapıştı ve çok korktum, onu öldürecek ve bana tecavüz edecek zannettim.' dedi.

EKİPLER GELENE KADAR YAŞAMINI YİTİRDİ

İki erkeğin tartışmak için odadan çıktığını söyleyen Laima, daha sonra Jordan'ın ağzından köpükler geldiğini ve yere yığıldığını ifade etti. Panikle genç adamın babasını arayan ikili, hastane ekipleri gelene kadar Jordan'ın çoktan yaşamını yitirdiğini fark ettiklerini söyledi.

UZUN ZAMANDIR TEDAVİ GÖRÜYORDU

Jordan'ın kız arkadaşı ise, genç modelin alkol problemi olduğunu ve uzun zamandır bu konuda tedavi gördüğünü belirtti. Ancak vücut geliştirmeye kafayı takan genç modelin kanında uyuşturucunun yanı sıra çok miktarda stereoid bulunduğunu ve kaslarının büyümesi için çeşitli karışımları koluna zerk ettiğini söylüyor.